Пригорщі сонячної радості

2017-10-27

От і прийшло велике свято до першокласників школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса. Сьогодні вони стали справжніми школярами. Як вони готувалися до Посвяти у першокласники! Учили вірші, співали пісні, готували святкове вбрання. Від їхніх барвистих вишиванок аж сонцем засяяв осінній день. А як багато вони вже знають і вміють! І загадки розгадують, і рахувати вміють, і навіть Буратіно навчили читати. Знають і Карпати, і столицю свою, і кольори прапора України!

Як чемно поводяться, які жартівливі гуморески розказують! І фізхвилинку проводять! Тому на свято до них завітали казки. Та як вже їх багато – і всі цікаві-цікаві. Правда, бувають у шкільному житті і негаразди: прийшли до першачків подертий і брудний зошит з поламаною лінійкою і поскаржились на школяра Андрійка, який не береже свого приладдя і книжок. Ні, наші першачки дали урочисту клятву дбайливо ставитися до книжок, зошитів, інших речей.

Чудові діти в чудовій країні. Вони – майбутнє України, її таланти, розум, звершення.

І сьогодні, вручаючи кожному першокласнику перше в житті посвідчення, директор школи Лаговська С.В. щиро привітала усіх – і дітей, і їх батьків, і вчителів, подякувала за сонячне свято, висловила гордість, що шкільна родина збагатилася 120-ма юними школярами. Усі вони – у надійних руках майстрів педагогічної справи. І у ці миті сонячна радість просто лилася у дитячі пригорщі і серця, осяюючи все довкола золотим промінням.

Щасливої шкільної дороги всім, першокласники рідної 206 школи! Нових знань і звершень на всі роки шкільного дитинства!