Творчий звіт семикласників

2017-10-26

26 жовтня естафету презентацій «Молодь нації за Євроінтеграцію» перейняли 7-і класи.

Проте всі були здивовані тим, що раптом у залі з’явилися диктори ТСН каналу «1+1», які перебували у Португалії на щорічному фестивалі, яким країна відзначає День незалежності. Яскраві костюми, гучні мелодії, вітання португальською мовою на адресу України. Весь клас брав участь у презентації. Одразу ж за португальцями на сцену піднялися ті, чию столицю називають містом вальсів. Так, йдеться про Відень. І залунав вальс Й. Штрауса. Учні 7-Б класу виконали його вишукано, класично. Проте Австрія, окрім вальсів Штрауса, має світову славу Моцарта, відома вона і як столиця кави, де її заварюють по-особливому – по-віденськи. Відкрили семикласники глядачам і інші національні танці з плесканням у долоні, згадали і про переможницю Євробачення Кончіту. Ще й почастували справжньою віденською кавою з неперевершеним штруделем.

На зміну Відню прийшов Будапешт – столиця Угорщини. І 7-В клас буквально приголомшив усіх розповіддю про те які світові відкриття і винаходи народилися у цій країні: єдиний у світі найдовший трамвай у 56 м. довжиною, мова комп’ютерів – бейсик, голографічне зображення, кубик Рубика, автобус «Ікарус». А як обійтися без такого відомого танцю, як чардаш І от уже хлопці і дівчата у вихорі стрімкого і витонченого чардашу. А ще, виявляється, відважні і сміливі гусари також з’явилися в цім краю. А вже ж неповторний бограч, крученики з вишнями та запечена у сметані картопля – страви національної угорської кухні.

Голова журі Кравець О.А. відзначив і титанічну підготовчу працю кожного класу, і творчий підхід, і акторські здібності, і креативність виступів. Саме тому ні переможців, ні переможених серед 7-х класів не було: місця були рівні.

Презентація класів не завершилася, і після канікул покажуть себе учні 2-6-их класів.