На сцені – найстарші

2017-10-24

24 жовтня 2017 року творчий марафон презентацій «Молодь нації – за євроінтеграцію» продовжили найстарші – учні 10-х та 11-х класів школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса.

І ось на сцені – учні 11-А класу. Вони вирушають до Нідерландів, і користуючись безвізом, швидко дістаються Амстердаму. Мандрівники дізналися і про традиції королівського двору, і про національні свята, і про страви, які народилися у Нідерландах. І звичайно ж, як повертатися до України без відомих у цілому світі голландських тюльпанів. А рідний край радо зустрічає піснею про Україну солістки класу Ластовецької Ольги.

10-А клас відкрив для всіх перлину Середземномор’я – острів Мальта. Строгі кольори – чорний і білий домінують у національному вбранні, широкополі шляпи… і національні страви, де переважають морепродукти.

Мальта острів пригод і кохання. Перламутрові хвилі омивають зелені береги, порослі дивовижними пальмами. Скрізь загадкова тиша і музика кохання. Саме тому завершили свою програму десятикласники піснею про кохання у виконанні Лаури Герри Міранди, нової учениці школи.

А третіми презентували свою програму учні 10-Б класу – їх країна це Данія. І запросили вони усіх у країну казок Ганса Крістіана Андерсена, відомого данського казкаря.

Ах, який розкішний королівський палац!

Ах, яка королівська пара!

Ах, яка по справжньому неповторна принцеса Маргарита, роль якої виконує Маргарита Прус! Вона відмовляє всім титулованим женихам, але обирає свого поштаря.

Завершується дійство колективною піснею про поштаря, виконаною данською мовою.

Директор школи Лаговська С.В., підводячи підсумки, відзначила, що у кожній презентації була своя родзинка, що виступ старшокласників усі чекали особливо – адже вони найдосвідченіші.

А місця журі розподілило так: 10-Б клас (12 балів), 11-А клас (11 балів), 10-А клас (10 балів).

Презентації тривають, і, безперечно, попереду ще багато творчих моментів.