Перші - девятикласники

2017-10-23

Щороку у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса традиційно проводяться творчі тематичні презентації, у яких кожен клас, кожен учень має змогу розкрити свої здібності, таланти. І 23 жовтня 2017 року першими розпочали презентації учні 9-х класів. Тема нинішнього виступу «Молодь нації за Євроінтеграцію», що сприяє вихованню як патріотизму, так і поваги до кожної з країн Євросоюзу.

Призахідне сонце над морем. Стримані барви північного пейзажу. Це Естонія, одна з країн Євросоюзу, і зараз учні 9-А класу розпочинають свою презентацію. Поглибити знання про цю країну, познайомити з її культурою, традиціями – така мета виступу. Інформація про Естонію розпочалась з інтерв’ю з Таллінну і персональним вітанням до учнів 9-А класу. А чи знали ви, що національна квітка Естонії - це Волошка. А які цікаві змагання закоханих пар. Таллінн називають культурною столицею Європи. Чудовий естонський танок показали хлопці та дівчата 9-А класу і пригостили присутніх національною стравою «Пістрява собака», ще й припрошували: «Делішес», що означає «Смачного». Було дуже цікаво і смачно!

Перегорнемо наступну сторінку – перед нами Республіка Кіпр. Середземномор’я, лазурове небо і море, оливкові гаї. Дивовижні звуки національної мелодії сиртакі – і ось уже учні 9-Б класу, що презентують цю Єввропейську країну, танцюють. Завершується їх програма ліричною піснею про кохання, виконаною дівчатами 9-Б класу і незмінною солісткою Олею Савченко. Адже Кіпр – країна мрій, волі та кохання.

А от квітучі троянди з берегів Чорномор’я – ми разом з 9-В класом завітали до Болгарії, країни сонця, винограду і пісень. Усю програму презентації Кириєвська Маріанна вела болгарською мовою. А якою запашною була хора – національний болгарський танок!

Зовсім випадково перша презентація стала чудовою подорожжю по трьох морях – Балтійському, Середземному і Чорному. Підводячи підсумки, директор школи Лаговська С.В. подякувала усім дев’ятикласникам за творчість, оригінальність та артистичних юних талантів. Проте найбільшим досягненням першої презентації стало те, що не окремими класами виступили дев’ятикласники, а єдиною, по справжньому дорослою паралеллю, яка відкрила усім перлинки трьох європейських країн, хай і надалі буде так яскраво і цікаво!