• Ви знаходитесь тут:

Єдина дружна спортивна родина готова до перемог!

2017-10-06

Завершення першого тижня жовтня у школі № 206 імені Леся Курбаса було святковим, і очікували його усі учні: це було свято входин у капітально відремонтований, оновлений шкільний спортивний зал. Аби ця подія стала дійсно святковою, було вирішено 6 жовтня 2017 року провести традиційне для школи свято «Єдина дружна спортивна родина!» Тому у змаганні взяли участь школярі різних класів разом із своїми татами і мамами.

Урочисто заспівали фанфари, сповіщаючи про початок свята. Дзвінкоголосі ведучі у привітанні підкреслили, що старт – це здоров’я, життя. А родини, які дружать із спортом, - це справді міцні і щасливі родини.

До мікрофона запрошено депутатів Київради Володимира Ілліча Левіна, Пабата Олександра Вікторовича, завдяки зусиллям яких відбулося друге народження спортзалу школи, адже великий капітальний ремонт тут було зроблено вперше за весь час існування школи – за 45 років. У щирих побажаннях зичили депутати усьому шкільному колективу здоров’я, міцної дружби зі спортом, а на майбутнє – чемпіонських нагород і великих спортивних рекордів. Родина Татаріних, батьків учениці 2-А класу, звернулися зі словами вдячності до депутатів за такий чудовий і дуже потрібний дітям подарунок. Видовищним показовим виступом привітали усіх присутніх юні спортсмени секції карате, а учні 8-11 класів святковим флешмобом.

І нарешті розпочалися змагання спортивних, родин, які проводяться у школі 4 роки поспіль. У трьох номінаціях були розіграні комплекти нагород: найгнучкіші (володіння м’яч), найпрудкіші (змагання із стрибків) та найшвидший (естафета з бігу). Упродовж змагань спортивна зала просто вибухала оплесками, підбадьорливими вигуками уболівальників - адже в жодному з класів не було байдужих.

Нарешті змагання були завершені. З вітальним словом до учасників звернулась директор школи Лаговська С.В. Кожну родину, що взяла участь у змаганнях, пам’ятним спортивним подарунком привітав давній друг школи, депутат Київради Олександр Пабат.

Свято спорту, здоров’я, краси і сили завершене, однак любов до спорту, і фізичної культури і здорового способу життя оселилася у кожній душі дітей і дорослих.