Перший поріг подолано!

2017-05-19

Ось і перше сьогорічне прощання: 19.05.2017 року відбулося свято випуску учнів 4-х класів середньої загальноосвітньої школи № 206 ім. Леся Курбаса до середньої школи.

І розпочалося воно з телевізійних новин – телемарафон, прямі репортажі з актової зали, виступи народних і заслужених артистів школи та вручення премії «Випускник року». І музика сягає неба, і радість, надії в очах дітей, батьків.

Свято вдячності, любові, розставання, свято злету найменших у школі пташенят!

Спогади, спогади, спогади… Точна математика навчання за 4 роки підрахувала, що було проведено 3430 уроків, списано 3875 зошитів, отримано близько 20000 оцінок, загублено безліч ручок, гумок, олівців. Читання по складах, рахування на пальцях, писання у муках – усе було. І от тепер – найкращі, найталановитіші. І за це велика подяка батькам, і вчителям!

Та і учителі у нас – найкращі: і трудівниці-бджілки, і чарівні феї, і справжні артистки, які на святі порадували усіх чудовим виступом Якімова І.А., Марієнко О.Г., Біленко Н.І.

Уроки, майстер-класи, перші контрольні, перші оцінки.

Телепрограма «Розсміши коміка - діти» представила зірок гумору нашої школи, які виступили зі сценками – смішинками. Отак, ніби по сходинках, від класу до класу, пройшли усі 4 роки. І з великою щирістю діти дякують за турботу учителям, батькам, співають пісню «Мамо». А після оголошення повідомлення про перехід учнів 4 до 5 класу, розпочали свій виступ і батьки, заспівавши пісню «Україна - вишиванка».

Нарешті до вітального слова запрошено директора школи Лаговську Світлану Валеріївну. Звертаючись до присутніх, вона пожартувала що з четвертокласниками є ровесницею: у цій школі і учні і директор перебували по 4 роки, тільки школярі навчалися, а директор напружено працювала. Світлана Валеріївна привітала усіх присутніх з першим у цьому році випускним балом, побажала миру, щасливого дитинства та успіхів у навчанні.

І знову посмішки, квіти, веселощі. Знову вручення подарунків найкращим, прощальні пісні. А на завершення свята кожен з четвертокласників відпустив зі шкільного ґанку у небо яскраву кольорову кульку з найпотаємнішим бажанням.

Прощавай, початкова школо!

Старша школо, здрастуй!