Маки пам’яті квітнуть вічно

2017-05-12

12 травня 2017 року у СЗШ № 206 ім. Леся Курбаса продовжив свою ходу патріотичний флешмоб, присвячений 72-им роковинам перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні 5-х класів, об’єднавши зусилля цілої паралелі, виконали флешмоб на мелодію пісні «Мати-тополя». Дует Щербак О. та Гранат К. заспівали сольно цю пісню, а 12 дівчаток у жовто-блакитних костюмах з букетами червоних маків створюють барвисту картину квітучої долини. Крізь час лунає рефрен: «Вічна пам’ять безсмертним героям війни!»

Композиція учнів 6-х класів уславила справжню дружбу, яка рятує і додає сил. 22 учні-шестикласники виконують пісню «Друже» і все разом у рухах флешмобу співають:

Мені все то байдуже,

Бо біля мене справжній друже!

Усі, хто виступав, віддали належну шану подвигу українського народу, його внеску у перемогу.

Як завжди, артистичними, зібраними вийшли на сцену усі учні 9-х класів. Звучать трепетні слова вірша «Жди меня» К.Симонова, які чудово прочитала учениця 9-А класу Вікторія Безолюк. А далі залунала колективна пісня «Розцвітають маки навесні» - маки, що стали символом скороти і пам’яті.

Під звуки пісні Христини Соловій «Тримай!» 6 пар дев’ятикласників виконують танок, присвячений тим, хто чекав солдатів додому, хто пережив щем розлуки і біль втрат. Пам’ять живе серед нас.

Виступ учнів 10-А класу розпочала співом пісні «Мальви» Ластовецька Оля, ніби застигли постаті бійців, що проросли на визволеній землі гранітними обелісками…

Закінчено виступ було виконанням флешмобу пам’яті на мелодію пісні переможниці Євробачення-2016 Джамали – «1944».

Розмаїття патріотичних флешмобів стало доказом, що наше юне покоління пам’ятає тих, хто здобув перемогу над нацизмом, і віддаватиме усі сили, щоб ніколи не повторилися на планеті жахіття війни.