Наше майбутнє – це мир і свобода

2017-05-11

Поєднання світла, радості перемоги і трагедії скорботи приносять весняні свята! Саме у цей час нинішнього року у школі № 206 ім. Леся Курбаса проходить конкурс патріотичних флешмобів, присвячений 72-ій річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Перші виступи провели учні початкових класів: змагалися паралелі 2-х та 3-х класів.

Червоний мак – міжнародний символ пам’яті жертв усіх збройних конфліктів, це квітка скорботи і смутку. Честь і право відкрити свято випало учням 1-х класів: вони поза конкурсом розпочали урочисте дійство.

Композиція учнів 1-х класів «Розцвітають маки навесні» промовляла слова вдячності усім, хто залишився у полях битв, були яскравими маками пам’яті.

Надзвичайно зворушливою була композиція, яку підготували учениці 2-х класів: «Чому квіти мають очі?»

Дівчатка і хлопці 3-х класів співали і танцювали. Їх композиція була дуже патріотичною – адже лунав Гімн УПА «Хлопці, ідемо!» І лунали заклики юної зміни полеглим героям до боротьби, до зброї. Адже без миру і свободи не можу існувати наша держава. Україна сьогодні виборює своє право на мир і волю.

Директор школи Світлана Валеріївна Лаговська відзначила, що наша молодь разом з усією Україною нині віддає шану подвигу українського народу у боротьбі із нацизмом, з усіма, хто із зброєю приходив до нас.

Далі до патріотичного флешмобу долучилися учні 7-8 класів.

Тематична добірка кадрів часів війни створювала атмосферу єдності, співчуття та нездоланності народу.

Відкрили свій виступ учні 7-х класів спільною авторською піснею, присвяченою воїнам АТО, на мелодію відомої «Воїни світла – воїни добра». Блиск в очах, одностайність і злагода у кожному слові – такі риси виступу семикласників.

Зразу ж за ними продемонстрували свою композицію «Мальви» учні 8-А класу. У розкішному світі квітуючих мальв причаїлося горе: матір проводжає сина. Останні обійми, биття сердець – і син пішов на захист рідної землі. Пішов, щоб не повернутися…

А мальви дзвенять пам’яттю і болем, увібравши у свої ніжні пелюстки усе материнське горе.

Надзвичайно талановито втілили свій задум учні 8-А класу. Справді актором показав себе Дмитро Шуляк.

Дуже масова і лірична композиція «Білі тополі», продемонстрована семикласниками, торкалася так само тугою розлуки, прощання, і білі тополі біля рідного дому залишалися одвічним маяком, який проносив кожен солдат через усі лихоліття війни.

Закінчився виступ учнів 8-Б і 8-В класів блискучим флешмобом на пісню «Хочу жити без війни». Велике враження справила солістка Оля Савченко (8-Б клас), а також лаконічні костюми у виступаючих, їх чіткість у виконанні.

У кожному виступі вчувалося переконання: пам’ять про герої вічна, та народ наш прагне жити без воєн.

Світлана Валеріївна Лаговська подякувала кожному з виступаючих, підкреслила досконалість композицій та артистизм акторів, оголосила результати конкурсу: усі учасники одержали по 12 балів!