Людина починається з душі

2017-03-13

Упродовж трьох років у середній загальноосвітній школі № 206 імені Леся Курбаса триває втілення експериментальної регіональної програми «Християнська етика в українській культурі». Учні, які розпочинали цю програму, нині уже у 7 класі. Як зазначає викладач курсу, учитель української мови та літератури Марковська Тетяна Юріївна, окрім затвердженої програми курсу, на кожній паралелі проводиться презентація – практикум, де учні мають змогу самостійно розкрити та представити у власному пілотному проекті одну з засвоєних тем, власне розуміння духовного збагачення у ключі християнської моралі.

Так, наприклад, учні 5-х класів розробляють свої проекти за темою «Пишайся школою і зроби все, щоб вона пишалася тобою». Така тема спонукає кожного учасника не тільки знати рідну школу, її здобутки, традиції, а й самому намагатися здобувати нові вершини у навчанні, творчості, самоудосконаленні.

Учні 6-х класів відкривають світ навколо себе: вчаться бачити не сірий та байдужий світ, але й героїв у щоденному житті – у родинах, серед сусідів, знайомих, знайти їх, побачити і пишатися ними - така мета цього проектного напрямку.

За кілька днів у школі буде проведено презентацію семикласників за темою «Коріння сімї та шкільної родини» - говорить заступник директора школи з наукової роботи Кравець О.А. Цей тематичний напрям сприятиме укріпленню зв’язків між дітьми, їх батьками та школою. Саме продовження традицій у родині, у колективі зміцнюють їх, збагачують, закладають християнські цінності моралі, взаємозв’язків у суспільстві. Адже людина починається з душі, і саме душею вона вирізняється з поміж усього живого.

Зараз тривають останні приготування до свята – презентації учнів 7-х класів. Сподіваємося, що вона буде цікавою і дуже важливою для всіх учасників.