Вітаємо переможців!

2017-02-22

Вітаємо переможців першого щорічного фестивалю шкільної театральної творчості «У світлі театральної рампи» до 130-річчя від дня народження Леся Курбаса

Запрошуємо всіх переможців та їхніх батьків на урочисте нагородження, яке відбудеться 28 лютого 2017 року о 14.00 у приміщенні актового залу

«Кращий спектакль»:

1) 2-Г клас;

2) 3-А клас;

3) 7-Б клас;

4) 11-Б клас.

«Краща режисура»:

1) 4-Б клас;

2) 6-А клас;

3) 7-В клас;

4) 8-А клас;

5) 9-Б клас.

«Краще музичне вирішення вистави»:

1) 2-Г клас;

2) 3-В клас;

3) 8-Б клас.

«Краще оформлення вистави»:

1) 2-А клас;

2) 3-А клас;

3) 4-Б клас.

«Кращий сценічний ансамбль»:

1) 2-В клас;

2) 3-Б клас;

3) 4-В клас;

4) 5-А клас;

5) 6-В клас;

6) 7-Г клас;

7) 8-Б клас;

8) 11-А клас.

«Краща хореографія»:

1) 2-В клас;

2) 6-Б клас;

3) 7-А клас;

4) 8-А клас;

5) 11-А клас;

6) 11-Б клас.

«Творчий пошук»:

1) 4-А клас;

2) 5-Б клас;

3) 9-В клас;

4) 10-А клас.

«Надія фестивалю»:

1) 2-Б клас;

2) 5-В клас;

3) 8-В клас;

4) 9-А клас;

5) 10-А клас.

«Краща чоловіча роль»:

1) Кисельов Нікіта (2-А клас);

2) Странский Мартін (2-Б клас);

3) Краснопольский Тарас (2-Г клас);

4) Юрчук Володимир (4-А клас);

5) Гордієнко Артем (4-В клас);

6) Козлов Даніїл (5-Б клас);

7) Дец Стефанія (5-В клас);

8) Гапон Богдан (6-Б клас);

9) Дідик Тимофій (8-В клас);

10) Сулханов Ерік (9-Б клас);

11) Галяєв Кирило (10-А клас);

12) Остроушенко Богдан (11-А клас).

«Краща жіноча роль»:

1) Рябоконь Валентина (3-А клас);

2) Перетятько Вікторія (3-Б клас);

3) Шаповал Маргарита (4-Б клас);

4) Микитенко Олександра (6-А клас);

5) Кравчук Наталія (7-А клас);

6) Поліщук Софія (7-В клас);

7) Решетнік Марія (8-А клас);

8) Гулак Олександра (8-Б клас);

9) Мартинова Катерина (10-А клас);

10) Гречка Анна (11-Б клас).

«Краща роль другого плану»:

1) Мещеряков Максим (2-А клас);

2) Мороз Арсеній (2-А клас);

3) Кришталь Вікторія (2-В клас);

4) Шишкін Олексій (2-Г клас);

5) Яновський Назарій (3-А клас);

6) Невмержицький Олександр (3-В клас);

7) Коржук Вероніка (4-Б клас);

8) Ільчишина Анастасія (5-В клас);

9) Мазурець Максим (6-В клас);

10) Артемчук Карина (7-А клас);

11) Трохименко Евеліна (7-В клас);

12) Устич Анастасія (11-А клас);

13) Божко Владислав (11-Б клас).

«Краще володіння основами художнього читання»:

1) Гримайло Софія (2-Г клас);

2) Безпаленко Тетяна (3-А клас);

3) Мазуренко Дар’я (4-В клас);

4) Гуманіцька Софія (5-Б клас);

5) Остапенко Марина (6-А клас);

6) Киричок Наталія (7-Б клас);

7) Безолюк Вікторія (9-А клас).

«Краще пластичне рішення»:

1) Кисельов Нікіта (2-А клас);

2) Желуденко Яна (4-А клас);

3) Дідик Тимофій (8-В клас);

4) Сімко Даніель (8-В клас).

«Глядацькі симпатії»:

1) Сороколат Поліна (2-Б клас);

2) Северинчик Юрій (3-А клас);

3) Гречаник Леонід (4-Б клас);

4) Гречаник Олександр (4-Б клас);

5) Панченко Микита (4-В клас);

6) Кисельов Єгор (5-А клас);

7) Мартиненко Даніїл (7-Б клас);

8) Савельєва Ольга (7-Г клас);

9) Удовенко Катерина (11-Б клас);

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi

  • Aleks

    2017-02-27 20:48:06

    А скажіть будь ласка, чим же не вгодив третій мурашка з 4-Б?......

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31