• Ви знаходитесь тут:

Юні таланти народжуються у творчості

2017-02-16

16 лютого 2017 року долучаються до джерела духовності, театральної досконалості і учні 6-х класів: сьогодні відбуваються їх творчі презентації. У світлі театральної рампи; присвячені 130-й річниці від народження видатного діяча українського театрального мистецтва Леся Курбаса.

У номінації – «Пластичний етюд» учні 6-х класів показали сценку «Я забив гол!», а 6-Б клас дебютував у оцінці «Репетиція в театрі», 6-В класу дісталася картинка «Партія в шахи». Музична композиція – кліп у 6-А класі була підготовлена за піснею Скрябіна «Старі фотографії».

А хлопчики 6-Б класу разом з дівчатками постаралися виконати танцювальну композицію «Up town funk», натхненно, дружно.

6-В клас підготував музичний етюд на пісню Тіни Кароль «Дитинство не втрачай», яке уявили білосніжним човником.

Виразно прочитала поезію М. Рильського «Грибок» учениця 6-А класу Марина Остапенко. Шестикласники з Б класу Богдан Гапон та Фадіна Софія виконали у ролях поезію Д. Загула «Я чую пісню». 6-В клас підготував з художнього читання «Пам’яті тридцяти» П. Тичини, і Коваль Юлія, Михайловська Діана, Грицюк Анна прочитали цей твір дуже щиро.

У номінації «Міні- спектакль» шестикласники інсценізували уривки твору чудового дитячого письменника В. Нестайка «Одиниця з обманом». Уривок кожен клас добрав свій, і однакових не було. Як у справжньому спектаклі, були декорації, за законом жанру, дії відбувалися і на сцені, і на авансцені, у кожної театральної трупи був свій реквізит. У кожен клас намагався донести до глядача головну думку зіграного уривку. Особливо запам’ятались юні артисти: Саша Микитенко (Макароніна) з 6-А класу, Богдан Гапон (Льодик) – з 6-Б, Максим Мазурець – Фігура з 6-В класу.

Презентація 6-х класів була і творчим звітом молодих класних керівників: Нікітчуук О.М., Пірус Л.В., Скоморохов А.С., які , звичайно, цілком упоралися із поставленою задачею.

До 28 лютого – урочистого святкування ювілею Леся Курбаса – журі підведе підсумки презентації, і кращі будуть нагороджені.