Ось і опустилася театральна завіса

2017-02-17

Сьогоднішній день – 17 лютого 2017 року – є вінцем великої і цікавої справи школярів середньої загальноосвітньої школи № 206: завершується творча презентація класних колективів «У світлі театральної рампи», яка тривала з 31 січня і присвячена 130–літтю від дня народження великого діяча українського театру Леся Курбаса.

Від найменших – учнів початкових класів – до випускників-одинадцятикласників - усі взяли участь у дивовижній театральній презентації. Чотири номінації були представлені у огляді: пластичний етюд, музичний етюд або кліп, художнє читання та акторська майстерність у міні – спектаклях різної тематики.

Нині завершальним є виступ учнів 7-х класів.

Пластичний етюд – експромт представлений такою тематикою:

7 – А клас – «Цирк»

7 – Б клас – «На ковзанах »

7 – В клас – «Я запізнилася на потяг»

7 – Г клас – «Випробовування літака»

Найбільш виразною і промовистою пластика рухів була у 7-А класі.

З великим бажанням юні актори представляли жанр музичного етюду або музичного кліпу: у 7-А класі «Життя прекрасне», 7-Б клас створив свій етюд за піснею «Мисливці за привидами», 7-В «Дитинство не втрачай», 7-Г – «екранізував» пісню «Best друг». Обдарування, високу майстерність у художньому читання предсавили такі учні: (7-А) з поезією М. Рильського «Запахла осінь вялим тютюном», (7-Б) вірш Павло Філіпович «Білявий день втомився і притих», (7-В) твір «Лебеді» Михайла Драй-Хмари , (7-Г) підготували поезію Максима Рильського «Шопен». Особливо емоційним був виступ учнів 7-Г класу.

Пріоритетною номінацією у театральній презентації є звичайно ж, міні – вистава , і саме до цього виступу найсерйозніше готуються юні актори.

Семикласникам випало готувати інсценізацію твору «Русалонька із 7-В класу» Марини Павленко. Скільки доклали зусиль семикласники, які «винаходи» і «супер конструкції» декорацій підготували! У кожного класу уривок з твору звучав по своєму. І гумор, і повчання – усе було на сцені.

Не просто акторами, а суперзірками виявились Кравчук Наталія, Артемчук Карина, Мартиненко Даніїл, Будзан Петро (7-Б), Поліщук Софія, Трохименко Евеліна (7-В), Кеда Аріна, Савельєва Ольга (7-Г). Грали цікаво, яскраво. Є надія, що не один з них буде відзначений у підсумках презентації «У світлі театральної рампи».

І класні керівники – Марковська Т.Ю., Махиборода О.М., Сапожнікова В.В., Сєльнікова Л.В. допомагали своїм підопічним, а під час виступу щиро уболівали за них.

Визначили також для учнів 7-х класів є і те, що їм випало завершувати шкільну презентацію, присвячену 130-ій річниці від дня народження Леся Курбаса.

Остаточні результати презентації будуть оголошені у святкові дні, там відбудеться нагородження найкращих, найталановитіших у кожній номінації.

Хай будуть яскравими, неповторними виступи. Перемог вам, семикласники!