• Ви знаходитесь тут:

На фінішній прямій – дев’ятикласники

2017-02-13

13 лютого 2017 року до Олімпу презентацій «У світлі театральної рампи» піднімаються учні 9-х класів. Як і попередні класи, вони мають представити таланти у чотирьох номінація.

«Давно не бачились» - так називається пластичний етюд учнів 9 – а класу. Етюд учнів 9 – Б класу «Проґавив зупинку» виконували шість учнів класу.

Проте найбільше сподобався пластичний етюд учнів 9 – В класу – «Одруження».

Ритмічний музичний етюд виконали дівчатка 9-А класу, а найяскравішою з них була Дежнюк Дарина.

На фоні відеокліпу власного виробництва учениці 9 – Б класу виконали музичну композицію «Гей, мамо!»

Учні 9-В класу підготували кліп на музику Скрябіна «Старі фотографії», і їхній виступ був найбільш масовим і вишуканим.

Зірочкою засяяла у номінації «Художнє читання» Безолюк Вікторія, Яка прочитала поезію Миколи Вороного «Слово». Також прозвучали поезії Василя Бобинського та Володимира Сосюри.

Завершенням презентації став огляд інсценізованих уривків безсмертних Шевченкових «Гайдамаків».

Справжнім міні – спектаклем став виступ учнів 9 – б класу – і музичний супровід, і ряд яскравих діалогів у виконанні Онищука Микити, Сулханова Еріка та інших.

На відміну від молодших класів, дев’ятикласники виступили дещо серйозніше, проте і менш яскраво.

Сподіваємось що журі зможе знайти яскраві зірки у цій презентації.