З користю і враженнями

2017-02-13

Завершальним акордом Тижня іноземної мови 10 лютого 2017 року у середній загальноосвітній школі № 206 стали одразу два цікаві заходи.

У 7-их класах було проведено віртуальну подорож «Архітектурні та природні дива України». Англомовні гіди запрошували усіх присутніх до Олешківської пустелі та незайманих просторів заповідника Асканія – Нова, побували на камяних стінах та у підземеллях Хотинської фортеці, на волелюбній козацькій Хортиці, під золотими банями Печерської Лаври. Кожен з екскурсоводів – а ними були Кравчук Н., Сірош В., Мороз Д., Мартиненко Д., Гуріна Є., Будзан П., Трохименко Е., Поліщук С., Макарова О., Шатковська М., Власенко О., Осмолович А. – зумів розкрити особливу принаду і неповторність того дива України, про яке розповідав у своїй віртуальній мандрівці. А ще цей захід учив знати і любити рідний край. Багато зусиль до проведення заходу доклали і учителі англійської мови Пірус Л.В., Страшнова Т.Б., Старунська Ю.А.

І нарешті наші найстарші – учні 10-11 класів провели культурологічно-лінгвістичну гру «Big Board Facts». Різноманітною була тематика запитань гри: мистецтво, література, визначні постаті, логотипи та девізи компанії.

Шалений темп , розмаїття тематики пристрасть кожної з команд – це риси двобою знавців англійської мови. До останнього конкурсу супротивники не поступалися один одному. І лише в заключному конкурсі капітанів колесо фортуни посміхнулося команді, яку очолив Олександр Гуменюк (11-А клас): вони випередили команду Антона Геніша (11-А) з перевагою у 2,5 бала, перемігши з рахунком 322,5 на 320 балів.

Провели гру учителі іноземної мови Кравець О.А. та Страшнова Т.Б.

Тиждень іноземної мови у 2017 році пройшов творчо, насичено, цікаво, збагативши учнів школи новими знаннями, навичками та враженнями!

Попередня Вересень 2020 Наступна