Сонячна презентація

2017-02-09

Третьокласникам середньої загальноосвітньої школи № 206 поталанило: їхня презентація «У світлі театральної рампи» проходила у залитій сонячним світлом актовій залі, і від того і лютий за вікном не лютував, і все що, відбувалося на сцені, було сповнене світла, сонця і радості.

Першими відважились показувати своє мистецтво виконавці пантоміми: «Фокусник», «Космос», «Інтерв’ю».

Чудові веселі кліпи стали окрасою презентації: 3-А клас порадував «Піснею про черепашку», а вона – черепашка – була дуже сучасна, модна і артистична – Бачинська Маргарита.

Майже цілим класом перебував 3 – Б клас на базарі, де продавали крам, збіжжя та чоловіків – їхня пісня «Ой там, на току, на базарі». І такий барвистий був базар, і так гарно виглядали головні діячі – жінки, що торгувалися за чоловіка (Перетятько Віка, Олексенко Поліна) та він сам (Веремчук Ярослав).

Кольоровий світ – так називалася музична композиція 3-В класу, де основними акторами були, Файзрахманов Ярослав та Грибовська Софія.

Юні читці подарували слухачам твори поетів доби розстріляного відродження: «Євшан-зілля» М.Вороного, «Хмаринки» В. Сосюри, «Шевченко» Є. Плужника. Особливу родзинку журі відмітило у читанні Безпаленко Тетянки з 3-А класу.

Далі піднялася завіса і усі опинилися на лісовій галявині, у «Лісовій школі». У 3 - А класі дуже артистичними, творчими, співучими і пластичними були усі учні цієї дивовижної школи – їжачок, бегемот, зайці, лисички, вовчик. Суворою і серйозною, була як належить учителька Пантера Ягуарівна (Рябоконь Валентина). А якою веселою піснею завершилась ця міні – вистава! Такий же уривок з казки В. Нестайко «Лісова школа» зіграли і учні 3 – Б класу – радісними і дружними були і їхні зайці та їжачки, пташки та бегемотик.

Третіми вийшли на сцену учні 3 – В класу: їхні мама – зайчиха та мама – їжачиха радилися, яку ж школу обрати для своїх дітей, а батько – заєць Вухань мав надію, що школа, може, навчить його сина сміливості, бо ж зайчик «своєї тіні боїться». У цьому класі прозвучав сучасний реп «Ми – щасливі діти».

Режисери – постановники усіх конкурсних номінацій – Степанова О.В., Чечко Г.П., Каштан Л.В, - уболівали найбільше. Проте це було не марно – презентація справді була радісною, а пісня «наші діти будуть жити краще нас» також це стверджувала.

Чекаємо підсумків презентації 28 лютого 2017 року.