Вивчати іноземну – це престижно!

2017-02-07

Усім давно відома істина: людина стільки разів людина, скільки мов вона знає. Бо ж кожна з мов, яку ти опанував, - це цілий макросвіт народу – культура, інтелект, менталітет тієї нації…

У наш час є престижним знати кілька іноземних мов, проте немає меж удосконалення.

Саме це і довели учні середньої загальноосвітньої школи № 206, у якій з 06 лютого 2017 року розпочався тиждень іноземної мови.

У цей день учні 5-х класів провели Брейн – ринг «Найрозумніший». Молодий учитель англійської мови Нікітчук О.М. підготувала багато цікавих конкурсів для знавців англійської: конкурси творчі, усні і письмові, на мовну кмітливість – усі вони вимагали від учасників знання іноземної, а ще сприяли розвитку інтелекту дітей їхнім навичкам спілкування англійською у соціумі.

Переможцями стали учні 5 – Б класу, а п’ятикласники з 5 – В майже наздогнали переможців, відставши тільки на 3 очки. Почесне ІІІ місце посіли учні 5-А класу.

Наступного дня – 07.02.2017 року учні 9-х класів та їх учитель Старунська Ю.А. запросили на екскурсію містами Європи: подорож пройшла такими містами, як яскрава Барселона, пристрасний Мадрид, місто на воді Венеція, вічний Рим, романтичний Париж, сучасні Берлін та Амстердам.

Принади цих міст визначні споруди, легенди та видатні особи, доля яких пов’язана з цими містами Європи були представлені у сюжетах, фотоматеріалах цієї заочної екскурсії. Здавалося, що ти справді побував у кожному з цих визначних міст.

Особливо яскравими «екскурсоводами», що прекрасно володіють англійською, були учениці 9-Б класу Прус Маргарита, Ібрагімова Настя та Шостак Поліна.

Але тиждень іноземної мови триває, і попереду нас чекають нові цікаві заходи.