Презентація радості і добра

2017-02-07

Новий день – нові події. 07 лютого 2017 року у середній загальноосвітній школі № 206 святковими подіями керували учні 4-х класів – це у них нині відбулася творча презентація «У світлі театральної рампи», приурочена до 130 – річчя від дня народження Леся Курбаса.

Виступ кожного з класів відбувався у чотирьох номінаціях: пластичний етюд, художнє читання, музичний етюд та інсценізація уривку драматичного твору.

На сцені – 4-А клас. «Детектив шукає злодія» - така тема пластичного етюду у виконанні Желуденко Яни та Бурноса Костянтина.

Свій етюд учні 4-Б класу назвали «Футбольний матч», у якому дівчаткам вдалося завоювати ворота супротивника.

Фотосесію показали у своєму етюді учні 4-В класу.

А як цікаво, як артистично намалювали картинку пісні «Ой, під вишнею, під черешнею» Олександра Деркач та Білоус Артем з 4-А класу! І співали, і підтанцьовували, і декорацію зробили.

Учні 4-Б класу обрали для музичного кліпу також відому народну пісню – «Несе Галя воду»: і відерце справжні були, і коромисло, і цілий садочок поряд, а у ньому – уявіть собі! зозулька. А Іванко який ловкий! Просто справжній театр оперети. Галею була Павлюк Віка, а Іванком – Костя Наполов.

Але 4-В клас перевершив усіх: зі співом, з гумором, бо ж «Робота – це святе! Не чіпай її!». Справжній актор і співак Гордієнко Артем був неповторним Грицем. Тай дівчата – танцюристки научали усіх: до пари обирати ледаря Гриця ніхто не схотів.

Юні читці подарували глядачам поезію Євгена Плужника, Олександра Олеся, Миколи Вороного. Особливо виразно прочитала поезію учениця 4-В класу Дар’я Мазуренко.

Напруженим моментом були міні-вистави за твором Наталі Забіли «Весняна казочка».

О, який же чудовий метелик був у 4-А класі – танцюрист Вова Юрчук, а з ним – мудра бабуся – бджілка Карпенко Тетянка.

А от 4-Б клас зразу запросив на весняну галявину, де танцювали квіти. І на галявину виповзли мурашки, павучки, метелики, бджілки. І усі вони у роботі: хто мед збирає, хто лагодить свої житла – мурашки, хто у шість лапок плете срібну павутинку. Який барвистий і радісний світ! Чарівний метелик Маргарита Шаповал, чудові мурашки, Весняна Квітка. Братики Сашко та Льоня Гречаники за свою гру здобули приз глядацьких симпатій. Хай радіє світ, хай сміються діти.

Останніми виступали учні 4-В класу. Весняним квітом зацвів їхній садочок. Пташечки сповнені весняних турбот мають для пташенят звити гніздечка. А веселий легковажний метелик Панченко Микита подарував всім чудовий танок! Дарма що нероба, проте його рятують друзі, а він знаходить і собі корисну справу, бо навчила мудрості його бабуся бджола – якою була Штереверя Валерія.

Дуже уболівали за своїх вихованців учителі – Біленко Н.І., Марієнко О.Г. та Якімова І.А. І батьки у залі залишилися дуже задоволені.

Голова журі директор школи Лаговська С.В. подякувала і учасникам – четвертокласникам, і учителям, і батькам, а також запросила усіх на свято 28 лютого, де і будуть підведені підсумки. Чекаємо перемог!