Найменші, але які обдаровані

2017-02-06

Сьогодні, 6 лютого 2017 року, у середній загальноосвітній школі № 206 продовжилися творчі презентації «У світлі театральної рампи». І у показ майстерності включилися наймолодші: учні 2-х класів. Як не дивно, проте їм, найменшим, анітрохи не було полегшено завдання, і вони виступали на рівні з іншими класами – в чотирьох номінаціях: пластичний етюд, художнє декламування, музичний етюд (кліп), та інсценізація драматичного твору – казки.

Справжнім акторським мистецтвом усіх у залі вразив учень 2-А класу Нікіта Кисельов, який показав пантоміму «Зарядка». Це у нього були і міцні біцепси, і важка штанга, яка все-таки упала спортсмену на ногу. Все було з гумором і дуже яскраво.

Виразно прозвучали поезії М. Рильського, П.Тичини, М. Вороного, В. Елана-Блакитного, об’єднані часом, «розстріляного відродження». Діти прагнули якнайкраще розказати поезії, часом супроводжуючи виступи читців музикою, виконаною юними музикантами.

Назвичайно вдалими були музичні кліпи 2-В класу, де тендітний метелик справді створив враження легкого руху, неповторності. І в інших класах музичними кліпами стали пісні «Мамина сорочка», «До-рі-ме».

Але найбільше захопив присутніх конкурс інсценізації уривків твору Б. Чалого «Сто пригод Барвінка та Ромашки».

Які чудові бджілки – трудівниці та Ромашка з Барвінком у 2-Б класі! На квітковому лужку вони збирали мед і частували усіх! А учні 2-А класу так впевнено і артистично зіграли ролі усіх рослинок на городі, вчили мудрості малого Барвінка.

Лелеченята з 2 – В класу теж прилетіли навесні до своїх осель, а уся Гарбузова родина прославляла кожну рослинку за її користь: слава часнику міцному хріну, і гороху, й овочам, і огірочкам! Адже все в природі – для користі.

І от на сцені 2 – Г клас. Їх виступ сподобався чи не найбільше: дуже музичний, дотепний, веселий з неповторним Барвінком – Тарасом Краснопольським. І майже весь клас – учасники театральної трупи у чудових барвистих костюмах!

Театральне дійство усіх класів відбувалося на фоні декорацій, сценічних панно. Усе було по – по справжньому!

Дуже вболівали за артистів їх батьки, але найбільше – класні мами : Сторожук К.Ф., Захарчук Н.Г., Вихрович О.Є. та Фільова О.В.

А от найважче довелося журі: спробуй визнач у цьому яскравому артистичному калейдоскопі найкращих.

Сподіваємося, на завершення усіх презентацій кожен з творчих колективів буде оцінений заслужено.

Успіхів вам, юні наші таланти!