Без творчості немає життя

2017-01-27

Саме так, і це яскраво довели учасники чудового свята, яке відбулося 27.01.2017 року у середній загальноосвітній школі № 206 імені Леся Курбаса.

Учитель музики Гаращук В.В. запросила усіх на незвичайну зустріч: зустріч з троїстими музиками та іншими народними інструментами.

Спочатку на відеоекрані відбулася презентація свята. Далі все залунало, заспівало. І наша неповторна бандура, яку демонструвала викладач Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» О.Нільська.

Учениця 7-А класу Сірош Вікторія переповіла легенду про троїсти музики. За нею зазвучала домбра, а Литвиненко М.Б. цікаво розповів про те, як виникли наші народні струнні інструменти: гуслі, цимбали, балалайка, продемонстрував їх необмежені можливості. Гості почули фрагмент мелодії з фільму «Хрещений батько». Наче чистий струмочок, задзвенів віночок українських народних пісень, виконаний дуетом домбр.

Шкільний хор «Веселка» виконав козацькі пісні, акомпонували співакам викладачі «Десантника» на бандурі та бубоні. Такі шедеври народної пісні, як «Ой на горі та женці жнуть»; «Їхав козак за Дунай» під супровід балалайки та інших інструментів виконали учасники хору «Веселка».

Віталіна Володимирівна Гаращук представила такі музичні інструменти, як баян, бубон та сопілку, а заспівала чарівну мелодію сопілка у майстерних руках викладача класу спілки. Вихором зазвучала усім відома пісня «Несе галя воду» під акомпонемент троїстих музик, таких звичних, таких неповторних для нас, українців.

Це свято музики і пісні багато чого цікавого і прекрасного подарувало всім. А ще засіяло в кожній дитячій душі зерна розуміння своєї культури і традицій, з яких обов’язково заквітує любов до України.