Свято першокласників

2017-01-19

Перший навчальний тиждень 2017 року у середній загальноосвітній школі особливо незабутнім став для учнів 1-х класів: у них відбулося велике свято – Посвята у першокласників.

Скільки хвилювань було напередодні, скільки праці докладено!

До первачків завітало безліч гостей: і батьки, і герої казок Мальвіна та Буратіно, і канцелярське приладдя – зошити, лінійка, і шкільні підручники. Кожен з них розказав, які цікаві обрії відкриває навчання для школярів, закликав берегти і цінувати книги. А діти радо вітали гостей чудовими віршами та піснями про дитинство та шкільне життя. А скільки цікавих загадок розгадали діти Які прекрасні слова присвятили, своїй землі – рідній Україні! Усіх порадували танком з прапорами юні танцівниці.

Ще учасники свята навчали юних школярів бути охайними з книжками і зошитами, радили їм берегти навчальне приладдя. Урочистим було закінчення свята: першокласники склали клятву – обіцянку добре вчитися берегти рідну землю, бути дружними і чесними, добрими і працьовитими.

Кожен з дітлахів у день посвяти у першокласників одержав знак приналежності до єдиної шкільної родини – «Країни Ерудит».

Усі діти дружно заспівали спільну пісню «Ми першокласники», яка голосною луною задзвеніла у залі.

Щасливої дороги до знань юні першокласники!