• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Остання сторінка презентацій – ми справді хочемо жити в чистому світі!

Остання сторінка презентацій – ми справді хочемо жити в чистому світі!

2016-12-01

Ось і поставлено останню крапку у цьогорічних презентаціях класів “Я хочу жити у чистому світі!” у середній загальноосвітній школі № 206 ім. Леся Курбаса. Завершили її найстарші – учні 10-А та 11-их класів.

Летить час – і ось уже колись маленькі діти стали дорослими, розумними, творчими…

Першою була представлена презентація 10-А класу.

Агітбригада “Еколог” розпочинає свій виступ театральною мініатюрою: двоє молодих людей, спілкуючись, не помічають, як засмічують усе довкола – і лушпиння, і папірці, а ще недорікуваті мовні покручі, які теж засмічують уже самих юнаків. З цього виникає конфлікт з прибиральницею. Проте проходить мовчазна “Совість” – і зніяковілі хлопці прибирають за собою…

А далі ми бачимо двох чортів, що вихваляються своїми підлими вчинками: зламали дерева, зруйнували мурашник, забруднили річку, повітря…

Та ось з’являються постаті. Це грунт - тіло планети, вода – її кров, атмосфера – душа, ліс – легені, сама Земля – матінка. Вони дорікають за понівечене довкілля, змушують чортів прозріти. У цей час десятикласники виконують чудовий танок світлих сил природи, і такою ж чудовою піснею вітає усіх солістка Августина Гаєвська: “Не рубай тополю, не ламай калину…” А нам адресовані слова: “Зупинімось! Озирнімось! Вжахнемось! Задумаймось! Діймо!”

Виступ учнів 10-А класу та їх класного керівника Кравченко О.В. сподобався і костюмами, і артистизмом. А завершився – показом фото учнів 10-А класу на прибиранні парку “Юність”.

У якому єдиному ключі до десятикласників “увімкнулася” презентація 11-их класів. І одразу вразила: і просто професійно відзнятим відео зустрічі янгола та диявола, і чудовим артистизмом виконання відео та всіх учасників (а їх було понад 30 осіб). Вразила режисура Воронченко Катерини, яка керувала виступом.

Скільки креативу, скільки гумору! Чого вартий флешмоб прибиральниць та ватаги гопників, яких викликано на батл. І тут враз, під охороною справжніх сек’юриті з’являються два янголи. Ой, хто ж це? Так і є – це класні керівники випускних класів – Щербак Г.О. та Макаренко Л.П. Саме ці янгол прорікають: “Чистота найперше має починатися з душі!” І от вже немає бруду, немає брутальних гопників, а є однодумці, що згодні: чистота починається з нас! Варто дарувати іншим світло. Про це і співається у пісні.

А останнім штрихом прозвучали вірші, подаровані усім учасникам учителем української мови та літератури школи Кодлубовською Людмилою Василівною. Рефреном у них були слова:

Ти збережи цей світ, Людино!

У фінальному єднанні учениця 10-А класу Ластовецька Ольга виконала чудову пісню про рідний край, над постатями піднялася блакитна куля Землі, а навколо турботливих людських рук проросли тендітні паростки життя.

Земле, ти в надійних руках! Підводячи підсумок, голова журі Лаговська С.В. не могла не відзначити надзвичайно яскраві виступи усіх старшокласників, які за останні роки так творчо виросли, а головне – стали єдиним цілим колективом. І діти, і їх наставники прагнули щиро захистити екологію Землі, екологію душ.

Одностайно журі оцінило презентацію 10-А класу у 12 балів, а таку артистичну, яскраву і головне – дружну співпрацю двох одинадцятих класів – оцінкою 12+.

Остання крапка у презентаціях цього навчального року стала дійсно вагомою…

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031