Бути щасливими у чистому світі

2016-11-28

28 листопада 2016 року – ще одна яскрава сторінка у сьогорічних презентаціях класних колективів «Я хочу жити у чистому світі».

Цього дня на сцені актової зали виступили учні 3-Б класу та шестикласники.

Кожна з презентацій засвідчила, що творчий накал змагань анітрохи не спадає, а навпаки – зростає, відкриваючи нові і нові обдарування

Учні 3-Б класу виступили під девізом «Берегти природу – берегти життя». Для своєї презентації діти виготували власні костюми, і кожен учень виглядав дуже яскраво. Прибули вони на космічному кораблі, щоб розказати, як треба берегти природу, не завдати їй шкоди, рятувати від засмічення. У пісні, і декламація були про довкілля. А дуже креативний показ мод «Пластик-фантастик» продемонстрував вироби, у яких можна використати відходи з пластику, аби вони не засмічували планету.

Разом із класним керівником Чечко Г.П. діти побажали усім чистого повітря і води, побажали не шкодувати сил, щоб зберегти природу.

А ось на сцені з’являються нові персонажі: фея Сонячної зорі, Баба Яга, Лісовик. Це розпочали свою презентацію учні 6-А класу (класний керівник Нікітчук О.М.) У гумористичній сценці вони показали, як поводять себе серед лісової природи окремі туристи. Звичайно ж, сили природи стають на захист довкілля. Дві танцюристки виступили із танком «Моя земля», а завершився виступ фінальною піснею «День мій прийде».

Дуже порадував акторськими талантами 6-Б клас (класний керівник Пірус Л.В.). усім класом вони були на сцені, у кожного була власноруч виготовлена емблема: чистий трояндовий цвіт як символ непорочної чистої природи, наших мрій. Сучасний танок хіп-хоп допоміг лісовим мешканцям зачаклувати нерозважливих туристів, які не з добром прийшли у світ природи. «Даруйте природі добро і ласку» - закликали діти.

Яскраво прозвучала і фінальна пісня: «Хай живе надія! Хай земля радіє! І добро всіх людей єднає!»

Дебютом можна назвати виступ учнів 6-В класу. Разом із молодим класним керівником Скомороховим А.С. та добровільною помічницею, педагогом-організатором Олефіренко О.В. вони створили чудову композицію.

Про нинішню екологічну кризу діти не просто говорили, вони побачили і вихід з неї. Яка ти, людино? Який світ навколо тебе? Чи не обміліли наші душі, очищаючи їх від усього злого? Побудували шестикласники і чудову паралель: Храм науки – Храм природи. Дійсно, невігластво, духовна порожнеча, відсутність світла знань – це шлях у темряву, шлях до самознищення.

У танку і дуже промовистій пісні учні 6-В класу звернулися до усіх нас:

Край дорого не рубай тополю,

Бо зустрінешся з бідою!

Не ламай калину!

Не стріляй у птаха!

Це світ твого життя. Не знищуй його. Будь щирим, даруй іншим усмішку.

Завершився виступ цього класу запальним флешмобом, а шестикласники ще раз закликали:

Охороняти природу – значить любити Батьківщину!

Усі ми – щасливі діти на нашій планеті прекрасній! Особливо хочеться підкреслити колективність виступу цього класу.

Журі підвело підсумки виступів:

3-Б клас – 11 балів;

6-В клас – 12 балів;