Через терни до зірок

2016-11-22

З 21 листопада 2016 року у середній загальноосвітній школі № 206 розпочався тиждень точних наук. І заплановано на цей тиждень багато: і відкриті уроки з математики, і виставки, і турніри, і конкурс «Що? Де? Коли?» аж на трьох паралелях.

У понеділок 21 листопада було проведено виставку «Геометрія навколо нас», яка продемонструвала творчі здібності учнів у технологіях, створенні геометричних фігур, макетів із сірників, інших матеріалів. Підготували виставку учні 5-их класів.

22 листопада був позначений цікавим заходом – інтелектуальним конкурсом-грою «Що? Де? Коли?» для учнів 10-11 класів.

Кожна з команд була представлена трьома учнями, а у залі розмістилися вболівальники.

І закрутилася «рулетка», яка визначила на яке з питань відповідатиме кожна з команд.

А питання були непрості – на логіку, інтелект, інтуїцію.

Цікаві питання з життя Альберта Ейнштейна, відповідь на які шукали через значення фізичних властивостей речовин. А які цікавинки містили питання білих конвертів: що було написано на скелі, якщо так по різному реагували люди? Багаті – плакали, бідні – раділи, закохані ще більше цінували життя. Виявляється там було написано «Все тимчасове».

Ставили цікаві питання учням і Ньютон, і Резерфорд, і Нільс Бор.

Як годиться, були тут і три «Чорні скриньки», а заховані у них предмети мали опис, за яким і треба було розгадати, які ж то предмети. Захованими виявилися мобільний телефон, щоденник та циркуль.

Непростими були завдання для капітанів.

Найкращих учасників мусили назвати уболівальники. Ними виявилися Устич Настя (11-А) та Мандрика Даниїл (10-А) учитель фізики Кравченко О.В., яка підготувала свято інтелекту, звершила його словами великого Сократа: «У кожній людині є сонце. Тільки ми повинні дати йому можливість світити».

Сподіваємось, що і наші розумники в майбутньому стануть світилами природничих наук.