Будемо рятувати Землю!

2016-11-22

22 листопада на подіумі шкільної зали виструнчилися учні 3-х класів: сьогодні вони представили свої проекти – презентації на тему «Я хочу жити в чистому світі».

Учні 3-А клас (класний керівник – Степанова О.В.) прямо-таки злетіли на космічному кораблі, і з висоти польоту оглядали нашу планету. Вони були ніби посланцями самого Сонця: жовті краватки, ніби промінчики, прикрашали дітей. А потрапили з надзвичайною місією: врятувати Землю! Саме так співалося у їх пісні. І Земля у кольорах веселки за ряхтіла перед глядачами. То кольорові хустинки затріпотіли над нею. Флешмоб «Райдуга» ніби осяяв усе довкола. Рятівники планети проспівали пісню «Ми належимо Землі». Отже, саме дітям Землі – матінки; належить турбуватися про неї, оберігати її багатства. Не на словах, а справами своїми вони рятують Землю, її ліси і води. Лісовичка, який став Сміттєвичком, вони очищають, прибирають з нього сміття. І стільки сили і завзяття у їх дружних рухах, що справді віриш: дари природи варто шанувати.

А ще учні 3-А класу полонили усіх своєю злагодженістю, чіткістю і дружбою!

Разом з учнями 3-В класу (класний керівник Каштан Л.В.) до залу завітала Фея Природи. Це вона стає на перешкоді хлопцям, які, пустуючи, хочуть знищити квітки на галявині.

Саме тут з’явився чарівний бутон. Оживити його хочуть і Чаклун, і Купець і Воїн. Проте марно: ні за скарби, ні чарами, ні силою їм це не вдається! І тільки у руках дітей бутон розкривається, бо їх щирі і відкриті серця у вишиванках дарують тепло доброти квітці. «Неси добро у світ природи!» - закликають діти. У таночку і пісні «Світ такий чудовий» передають свою радість жити у чистому світі.

На цьому святі засяяло безліч талантів учнів 3-х класів: артисти, що грали сценки, співаки, декламатори, танцюристи – усі вони віддавали свої обдарування, щоб зберегти наш світ чистим, а планету багатою.

Дуже приємно було голові журі, директору школи Лаговській С.В. підводити підсумки презентації. Вона подякувала учителям, батькам за їх поміч, але найбільше сили третьоклашкам, які були справді на висоті і одержали високі результати:

3 – А клас – 12 балів

3 – В клас – 11 балів