Нехай не збідніє планета Земля!

2016-11-21

21 листопада 2016 року господарями сцени в актовій залі стали учні 4-их класів.

Учні 4-А класу (класний керівник Біленко І.І.) розповіли про їхнє життя на Землі – все, що довкола нас, є безцінним скарбом: Земля, Вода, Повітря, Сонце. У своїй презентації четвертокласники показали і сценку про природу, і сучасний танець у виконанні хлопчачого дуету, і заспівали пісень.

Наступний – 4-Б клас (класний керівник – Марієнко О.Г.) – розпочав презентацію піснею «Кольорова планета Земля». Уболіваючи за майбутнє нашого спільного дому, вони закликали усіх.

- Посади дерево!

- Не вбивай комашку!

- Не зривай квітку!

Дівчинка – Земля тендітна, і її майбутнє у наших руках. Їй віддамо себе, її захистимо, бо вона – наш спільний дім. Усім класом діти проспівали пісню: «Рідна моя земля, ти найкраща у світі!»

Завершив презентації 4-их класів 4-В разом з класним керівником Якімовою І.А. Веселі, працьовиті бджілки закружляли у флешмобі, ніби квітуча галявина озвалася їх натрудженим гудінням. А інші дівчатка продекламували рядки поезії, присвячені природі.

З почуттям гумору, як справжні артисти, діти показали сценки про туристів, які недбало ставляться до природи, не шанують її краси і багатства.

Відома народна пісня «Ой у лісі два дубки» мала інший текст: у ній співалося про екологію, про небезпеку, яка загрожує планеті, її природі. А який цікавий був тут Лісовик що перетворився у Сміттєвика! І все через недбальство людей.

Проте діти переконали, що нам треба зберегти ліси, ріки, небеса чистими і пишатися багатством рідної планети, бо «Ми хочемо жити у чистому світі!». Журі відзначило найбільш яскравий виступ 4-В класу, назвало результати кожної команди:

4-А – 10 балів

4-Б – 11 балів

4-В – 12 балів

Директор школи привітала учнів та подякувала батькам за підтримку і допомогу.