Ми за чистий світ навколо!

2016-11-18

18 листопада 2016 року на сцену шкільної зали вийшли чи не найменші – учні 2-их класів, для яких це перша тематична презентація. Чистий світ для них – збереження і примноження багатств природи.

Саме такою була провідна думка виступу учнів 2-А класу. Майже всі діти були у костюмах. Тут і глобус як маленька копія Землі, і зелене вбрання планети. А класний керівник Катерина Феофанівна була «Червоною книгою», що є оберегом флори і фауни планети. Діти зверталися з проханням не руйнувати пташині гнізда, змайструвати годівнички для птахів. Свій виступ учні 2-А класу завершили колективною піснею «Дружать Сонце і Земля» та танком.

Учні 2-Б класу (класний керівник Захарчук Н.Г.) розпочали презентацію піснею, «Барвінчата», закликали дбати про свою країну. А це означає, що має бути мир на Землі.

Маленькі другокласники уже розуміють, що від нас, людей, залежить багато: зберегти ресурси Землі, бережливо ставитися до використання електричної енергії. Це дуже важливо, проте не менш потрібно, щоб у наших серцях жили дружба, доброта, щоб ми дбали і про чистоту нашої мови, наших думок. Пісня про Україну та вальс дружби завершили виступ учнів 2-Б класу. І хоч виступав увесь клас, проте кожен учень – виступав як справжній артист.

2-В клас (класний керівник – Вихрович О.Є.) запросив усіх до лісу на екскурсію. І вона була дивовижною, бо відкривала кожному очі на те, що ми частка природи, Діти заохочували усіх у лісі:

- Не ламай!

- Не топчи!

- Не руйнуй бездумно!

- Бережи живе довкола!

Пісня «Будемо берегти все, що є в нас на планеті» теж вчила, що є в нас на планеті теж вчила, що до природи треба торкатися тільки серцем!

Учні 2-Г класу (класний керівник – Фільова О.В.) до розкриття теми «Я хочу жити у чистому світі!» підійшли дуже креативно: вони торкнулися дуже злободенної теми: засміченості нашої планети. А тому вирішили знайти розумне застосування відходів.

Як раціонально виглядали їхні моделі на показі, виготовлені з тих самих відходів, які так заважають нам усім! От розумнички! Не тільки стогнати через забруднення, а справами подолати ці проблеми!

Директор школи Лаговська С.В. щиро подякувала усім – дітям, їх батькам, учителям – за першу справжню презентацію, за творчість і оптимізм.

Журі одноголосно оцінило виступи усіх класів найвищим балом – 12!