Майбутнє планети залежить від нас!

2016-11-17

17 листопада 2016 року на сцені актової зали СЗШ № 206 зі своїми презентаціями виступали учні 7-х класів.

І треба було порадіти з того, що тема презентації «Я хочу жити у чистому світі» усіма класами була представлена по-різному: кожен знайшов свою родзинку, по-особливому зрозумів проблему виступу, яскраво її розкрив.

Поетичним виступом і спалахом яскравої золотої зорі розпочали свій виступ учні 7-А класу. Їх «глобус» обертався навколо, вигравав то блакиттю неба, то жовтим кольором сонця, то зеленими барвами життя. І все це треба зберегти, щоб планета наша жила. Учні 7-А класу порадували і хорошим вокалом Гринько Анни, і яскравим флешмобом. А у підсумку вони стверджували засади української моралі. Саме цього і вчить їх класний керівник Марковська Т.Ю.

Артистично, просто-таки майстерно провели свою презентацію учні 7-Б класу: химерно оформлена композиція – земна куля, і шлях до неї порослий трояндами.

Чудово прочитувалася ідея танцювальної композиції, де діти різних народів Землі – індіанці, слов’яни, китайці, африканці – усі об’єднані спільним бажанням, спільними зусиллями захистити планету від екологічних загроз. Про це йшлося і у завершальній пісні. А ще приємно було бачити допомогу батьківського активу класу у виступі учнів.

Як завжди, з глибоким гуманістичним підтекстом виступали вихованці учителя географії Махибороди О.М. – учні 7-В класу, які проблему виступу розкрили у вихованні людських чеснот: доброти, вірності, милосердя, поваги, надійності. Це у їхній композиції була і мандрівка у минуле – у 1967 рік, коли діти зростали уважнішими до батьків, коли байдужість і зло ще не заполонили людські серця.

Флешмоб їхній символізував боротьбу білого і чорного – добра і зла в людині. Завершили виступ учні 7-В класу картинкою оживленої природи, лісу, де кожна рослина – чи то квітка, дерево, грибок – символізувала багатство людської душі – щедрість, вірність, милосердя тощо.

Завершили презентацію 7-х класів учні 7-Г класу. Разом з класним керівником Сапожніковою В.В. вони полонили усіх життєдайною енергією, силою любові до рідного краю.

У їх презентації було місце і гумору, і тривозі за понищену красу природи, занедбані краєвиди, забруднені озера, повітря. Проте вони закликали любити довкілля, бо ж «у природи немає лихої погоди», вона завжди прекрасна.

Вірою у відновлення, у відродження рідного краю і всієї планети був сповнений заключний танець, який виконували всі учні класу. Мов живильні струмочки, вони напоювали світ енергією краси і добра, вселяли віру у найкраще усім присутнім.

Оголошуючи результати конкурсу, директор школи Лаговська С.В. подякувала учням, вчителям, батькам за творчість, за море емоцій, за талановиті виступи, відзначивши, що ріка шкільних талантів не міліє, а з кожним роком стає повноводнішою.

І хоч не всі стали переможцями, проте результати в усіх чотирьох класах були високі:

І місце – 12 балів – 7-Б та 7-Г класи;

ІІ місце – 11 балів – 7-А та 7-В класи.

Успіхів вам, семикласники!

Попередня Вересень 2020 Наступна