У рік англійської мови в Україні

2016-02-16

У рік англійської мови в Україні

З 15 лютого 2016 року у середній загальноосвітній школі № 206 розпочався тиждень англійської мови. Як і всі інші предметні тижні, він має на меті поглибити знання учнів з іноземної мови, зацікавити їх, заохотити не тільки до поглибленого вивчення англійської мови, але й до ознайомлення з історією, географією, видатними місцями країни, мову якої ми вивчаємо. Це особливо важливо, як відзначив Президент України, якщо наша держава обрала європейський курс свого руху.

Першими себе презентували учні 7-их класів та вчителі, що викладають у цих класах – Кравець О. А. та Пірус Л. В. Вони підготували та провели віртуальну подорож «Київ, Лондон, Нью – Йорк з висоти пташиного польоту». Тут можна було побачити визначні місця та неповторні краєвиди найбільших міст трьох держав, дізнатися про історію, їх культурні та спортивні заходи, споруди. Виступи кожного класу супроводжувалися або фотографічним рядом, або відеоматеріалом про міста України, Англії, Сполучених Штатів Америки.

Дуже копітка робота, яскраві виступи учнів показали високий рівень володіння англійською мовою усіх, хто взяв участь у цій уявній подорожі.

Наступного дня 16 лютого своє змагання – Брейн – ринг «Ми вивчаємо англійську» провели команди трьох п’ятих класів. Це справді було дуже захопливо: дух змагання не згасав ні на мить! Зосереджено працювали усі члени команд, як належить, лідерами себе показали капітани команд. Дуже хвилювалися за своїх вихованців учителі англійської мови Пірус Л.В. та Нікітчук О.М. Підтримку уболівальників відчули і команди, особливо 5 – А класу та 5 – В класу: скандування, плакати створювали справді настрій боротьби.

За підсумками журі місця розподілили так:

І місце – 5-Б клас

ІІ місце - 5-А клас

ІІІ місце – 5-В клас

Проте незважаючи на здобуте місце, кожна команда і усі присутні одержали і користь, і задоволення від свята англійської мови.

/Files/images/IMG_9303.JPG

/Files/images/IMG_9320.JPG