Мистецькі збори

2016-02-12

З 08 лютого по 12 лютого 2016 року у середній загальноосвітній школі № 206 тривало свято талантів: «Тиждень Мистецтва».

Розпочалося свято майстер–класом учителя трудового навчання Веретіна Ю. В., який презентував заняття плетіння з бісеру у 9 – Б класі «Барви весняного саду». Методика роботи з бісером супроводжувалася технологічною карткою, яку учитель демонстрував на екрані. Хлопчики дев’ятого класу, виявляючи своє світобачення, сприйняття барв весни, створили справді цілий весняний сад.

У вівторок 09 лютого свою майстерність демонстрували дівчатка 6-их класів: разом з учителем обслуговуючої праці Ковальською Ж.П., ветераном учительської праці, вони підготували майстер–клас з виготовлення ляльки–мотанки.

Як цікаво було дізнатися і про історію виникнення цієї давньої народної забавлянки! Проте це не тільки іграшка, це – оберіг від злих сил, захист і сила від дитячих літ і на все життя. У кожному регіоні України є свій зразок ляльки–мотанки, у своєрідному одязі, оздобленні. І справді добре, що вертаються до нас давні наші звичаї, традиції. Це духовно збагачує, зміцнює український народ. Закінчився майстер-клас виставкою лялечок, створених на уроці дівчатками – шестикласницями.

10 лютого у школі проходив цікавий музичний захід – вікторина «Вгадай мелодію», яку підготувала і провела учитель музики Гаращук В.В.

Брали участь у вікторині команди 6-их класів. Розпізнати їх було легко: у кожної була своя емблема, девіз і назва – «Веселі музина», «Веселі нотки», «Українські соловейки» та «Меломани». І хоч , які цікаві «музичні» запитання до команд – суперників дібрали юні музиканти, проте дуже часто відповіді на питання були правильними. Веселою була мовно – музична гра – хто більше слів складе іде із назв семи музичних ноток. Справжнім «цвяхом програми» був конкурс «Вгадай мелодію». Не тільки вгадували діти мелодії народних пісень, але й дружно підхоплювали ці пісні, весело співали їх усім залом.

Окрасою цього заходу став творчий конкурс: у кожній з команд були власні музики, які зачарували присутніх грою на скрипці та фортепіано. Підсумок конкурсу був такий:

І місце – 6- А кл., 6 – Г кл.

ІІ місце - 6 – Б клас

ІІІ місце – 6 – В клас

Цього ж дня іще одна мистецька подія відбулася у школі: творчий ґерць «Художнє оформлення до театральної вистави Олександра Олеся «Осінь»» (за творчістю художника театру «Березіль» В. Меллера). Такий нестандартний захід підготував керівник шкільної театральної студії «Березіль» В. Мунтян. Продумана до дрібниць і композиція виступу, і пошук талантів, і безпосередня акторська і художня діяльність учасників.

Учениця 11 класу Єнгаличева Олександра та Назаренко Ліза дуже поетично розповіли про творчий шлях О. Олеся. Доречною видалася і робота над театральним словничком: пояснення значення слів афіша, запрошення, рампа тощо – саме таким було відвідання творчої майстерні В. Мунтяна «Мельпомена».

Як досвідчені актори, представили нову свою роботу студійці «Березоля» - учні 10-11-их класів Понятовський Н., Поліщук А., Єнгаличева О. – вони зіграли уривок з вистави «Осінь».

Завершилася програма творчим конкурсом: створенням власної афіші до шкільного свята з нагоди дня народження Леся Курбаса.

Безсумнівно, робота проведена глибока, і результат неодмінно буде: наші учні підуть у життя компетентними і в науках, і у мистецькій сфері. Ми пишаємося вами, наші творчі інтелектуали. Нехай не згасають над нашою школою мистецькі зорі!

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31