• Ви знаходитесь тут:

• Новини

У школі відбувся семінар «Формування інноваційного освітнього простору школи як одна з умов розвитку професійної компетенції педагогів»

2016-01-29

29 січня 2016 року у СЗШ №206 відбувся семінар «Формування інноваційного освітнього простору школи як одна з умов розвитку професійної компетенції педагогів».

Семінар було проведено за ініціативи адміністрації СЗШ №206, а участь у ньому взяли директори та заступники директорів шкіл м. Києва.

У вступному слові директор школи Лаговська С.В. ознайомила присутніх із системою роботи педколективу школи по формуванню інноваційного освітнього простору навчального закладу.

У своїх виступах заступники директора школи Грудницька Н.А., Кравець О.А., Куликовська Т.В., педагоги-новатори Сторожук К.Ф., Блізніченко О.А., Мунтян В.М. поділилися досвідом з колегами.

Зокрема, з питання впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України», який передбачає створення нової моделі початкової школи.

Педагогічний колектив школи ставить за мету створити новітнє інноваційне освітнє поле, поєднуючи принципи морально-духовного розвитку учнів 5-9 класів за програмою «Християнська етика в українській культурі», систему мультипрофільного навчання в умовах інноваційного навчального закладу.

Поряд з навчальною системою у школі удосконалюються і форми дослідницько-пошукової роботи з вивчення постаті Леся Курбаса, практично упроваджуються його принципи новаторської режисерської діяльності. Звітом такої роботи став виступ театру-студії «Березіль», яким керує Мунтян В.М.

Питання семінару виявилися дуже актуальними для освітян міста, і багато керівників шкіл інших районів висловили прохання запозичити інноваційний досвід педагогів школи.

Учитель перестає бути учителем, якщо не продовжує вчитися і шукати.

У пошуку – ключ до успіху!

Попередня Вересень 2020 Наступна