Україна – у нашому серці

2015-11-23

Свою сторінку презентації учні 10 – А класу розпочали з постатей історичних героїв України. Далі серед скорботної музики пісні “Пливе кача” спалахнули свічки пам’яті і урочисто, по – фанківськи твердо залунали рядки вірша “Каменярі”. Цим твором учні ніби прагнули сказати: у кожного покоління є своя скеля – твердиня, яку треба здолати. Сьогодні – це тяжка війна. Яскравим і змістовним був сольний танок. Анастасії Устич на фоні літературної композиції: це доля самої України, складна. Сповнена випробувань. проте пронизана вірою в перемогу.

Як єдиний оголений нерв, пліч-о-пліч стояли усі учні 10 – А класу, виконуючи музичний твір на музику В. Цоя. Це вони – діти сонця, і прапор над ними також сонячне проміння. Усі як один в українських вишиванках, десятикласники разом з класним керівником Щербак Г.О. звеличували свою Батьківщину, переконали присутніх у своїй відданості Україні, дуже серйозній громадянській позиції, і як посил з вуст першого полеглого з небесної сотні Сергія Нігояна, вони підтримали і продовжили свою віру у нашу перемогу словами Великого Кобзаря: Борітеся – поборете!

Виступ учнів 10 - Б класу виявив інакший погляд на Україну. У чому були спільні учні обох класів, так це у своєму щирому патріотизмі і відданості Україні:не можна було не повірити Аліні Лещенко, що безліч країн на карті світу, і тільки Україна, рідна земля – ось тут, у серці кожного з нас! Бадьорий флешмоб “Україно моя” підняв настрій. Класний керівник Макаренко Л.П. читала поезію про Україну. Піднесений настрій презентації завершила і оптимістична пісня “Добрий ранок, Україно” – це віра у світлий і щасливий майбутній день держави. Шкода тільки що хлопці 10 – Б класу не зуміли показати у презентації свого креативу.

Підсумовуючи презентації учнів 10-их класів, директор школи Лаговська Світлана Валеріївна цілком щиро відзначила і творчий потенціал кожного класу, і пошуки, і знахідки, проте побажала у майбутньому більше світла, молодості, кохання, без якого не буває щасливим життя. А бали розподілили так:

10 – А – 11 балів

10 – Б – 10 балів.

Завершення проекту презентацій “Моя Україна – моїми очима”, безперечно, засвідчило, що проект сприяв творчому розвитку, і згуртуванню кожного класного колективу, і вияву різноманітних обдарувань учнів, і зростанню щирого почуття любові та патріотизму у нашої юної зміни.

Попередня Вересень 2020 Наступна