Прем’єра учнів та вчителів

2015-11-20

20 листопада 2015 року творчу презентацію розпочали 5-ті класи. Це – наймолодша презентація серед 5 – 11 кл: не тільки актори – наймолодші, але і їх наставники – класні керівники – зовсім молоді учителі О.М. Нікітчук, К.О. Цика, (педстаж 2 місяці), Л.В. Пірус. Це, як підкреслила директор школи Лаговська Світлана Валеріївна була прем’єра на шкільній сцені.

Кожен з п’ятих класів свій виступ презентував по - своєму.

У 5 – А класі створили “Казку про державні символи України”, розповіли про рекорди нашої держави, її визначних людей.

Зі сцени звучали музичні хіти “Одна лиш ти” (“Океан Ельзи”), під який діти виконали колективний контемп.

А завершили свій виступ учні спільним виконанням “Пісні за Україну” – і тим висловили свою готовність допомогти своїй Україні, підставити і своє плече у важкий час.

Виступ учнів 5 – Б розпочався танком з жовто – синіми прапорами. Далі лунали поетичні рядки про Україну, юні україночка та Українець виконали цікавий акробатичний танок.

Чудовий гопак подарувала присутнім Марійка Буряк.

І от наче струмочок, полилася пісня “Україна – це я”. Щирі слова, барви вишиванок. Це справжнє свято, яке завершилося колективною піснею “Хай лунає людям на добро”.

Дуже креативний початок виступу створили учні 5 – В класу: їх презентацію почала Катя Осадча з програми “Світське життя”, яка познайомила усіх з визначними гостями свята. Сама Катя була ніби справжня: незмінений атрибут незвичайний капелюшок – квітка, довга модернова сукня.

Тут вирував жовто – блакитний фонтан стрічок, з якими танцювали дівчатка, тут створили галерею учених художників, поетів, співаків і співочих гуртів та юних виконавців репу на тлі великого державного прапора.

Проводячи підсумок презентації, Світлана Валеріївна Лаговська відзначила, що п’ятикласники надзвичайно подорослішали, а їх презентації були сучасними і патріотичними.

Попередня Вересень 2020 Наступна