Похід за здоров’ям триває

2014-11-13

Зразу після осінніх канікул, так би мовити, з новими силами 12 листопада розпочали презентацію 5-ті класи середньої загальноосвітньої школи № 206. Звичайно, у них досвіду менше, ніж у старшокласників, однак в боротьбі за здоров’я вони також виявили бійцівський характер. Скільки мудрих слів про здоровий спосіб життя! Скільки жартів з приводу нечупар, слабкотілих і незагартованих однокласників! Які цікаві сценки з власного життя! Стільки рухливих спортивних танців! Особливо цим відзначились “Чемпіони” 5-Г класу (класний керівник – Сапожнікова В.В.). І саме вчителька була зразком у танках і флешмобі. Але ж інші класи також не відставали.

До того ще 5-А вирізнявся веселковими краватками, команду “Чемпіон” прикрашали жовто-сині квіти. Кожен клас додав до своїх балів ще певну суму у змагання “Клас року”:
5-А – 10 балів (класний керівник Марковська Т.Ю.)
5-Б – 12 балів (класний керівник Ситенко Н.О.)
5-В – 10 балів (класний керівник Махиборода О.М.)
5-Г – 11 клас (класний керівник Сапожнікова В.В.)

Як завжди, зі своїми учнями боролися за здоровий спосіб життя і їх класні керівники.

А наступного дня – 13 листопада звітували у презентації “Здоровим бути модно!” 6-ті класи.

У кожному класі були свої спортсмени і, так би мовити, “родзинки”: 6-А клас (класний керівник Блізніченко О.А.), окрім виступу, подарував на згадку про себе пам’ятку – 5 правил здоров’я. Знаєте, справді дуже корисні правила! 6-В клас (класний керівник Левчун Л.В.) чудово виконав спортивний марш “Загартовуйсь”. А учні 6-Б клас (класний керівник Зайцева Н.В.) виконали пісню про посмішку, яка всім додає здоров’я, подарували запальний український танок, який вимагає серйозної фізичної підготовки від виконавців, а на додачу – прикрасили свою презентацію кольоровими кульками.

Отже, похід за здоров’ям став розмаїтим змаганням здорових, сильних, творчих.