Скарб нації

2014-11-13

Біжить час. Сьогодні уже 13 листопада 2014 року. Так непомітно-непомітно і добігли кінця презентації класів середньої загальноосвітньої школи № 206 “Здоровим бути модно!”, і завершили їх своїм показом учні 7-их класів. Семикласники – не новачки у виступах на сцені. От і сьогодні вони демонстрували своє розуміння, як треба жити, щоб не втратити здоров’я змолоду.

У 7-В класі були дуже кумедні і симпатичні поросятка, яких не привчили до охайності і чистоти. А ще на дряхлих і хворих стариганів перетворилися ті, хто не дружив зі спортом, полюбляв нездорову їжу, мав погані звички у дитинстві.

7-Б клас, який назвав себе “Ураган”, справді як ураган увірвався на сцену: дружні, яскраві, дзвінкоголосі, діти пропагували спорт, фізичні вправи, відпочинок на природі. Кирило Самойленко і Нікіта Онищук були як справжні спортивні зірки футболу та гандболу. Були тут і танці, і спортивна пісня, яку разом з учнями співала і класний керівник 7-Б – Сосонович Ірина Олександрівна. Наче соковиті плоди матінки Природи, або корисні вітамінки, розсипали кольорові кульки діти по залу – справді святковим феєрверк!

Учні 7-А класу у своїй міні-виставі були по-дорослому серйозні, бо йшлося ж про здоров’я людини, і по-дитячому веселі, бо дитинство – пора сміху. Свої цікаві гуморинки розказали Катя Галіченко і Віка Безолюк. А який флешмоб у супроводі вокального співу закінчував виступ 7-А класу! Видно, немарні зусилля класного керівника Ковальської Л.В.

У підсумковому слові члени журі відзначили єдність класних колективів, що допомогла перемогти. І кожен з класів одержав:
7-А – 10 балів
7-Б – 11 балів
7-В – 9 балів.

Проте перемогли усі, бо здоров’я – це скарб родини і нації.