У боротьбі за здоров’я

2014-11-13

Ну і молодці наші третьокласники. Як і у попередніх презентаціях, вони уміють об’єднатись у єдиний колектив, і ця єдність допомагає кожному з класів виступити успішно і яскраво.

От і 11 листопада 2014 року вони показали прекрасну виставу-подорож до країни Здоров’я. Розпочала цю виставу розпорядниця свята – Софійка Гуманіцька. До дітей завітав добрий лікар Айболить і повів усіх у путь!

Цікаві зупинки, веселі смішинки, незвичайні зустрічі і загадки для кмітливих чекали на учасників подорожі.

На станції Бруднуль і Плямок хлопці-бруднулі закликали усіх не вмиватися, бути неохайними. Але загадки про справжніх наших друзів –Мило, зубну щітку, рушник, гребінець переконали усіх, що бути охайним – це значить бути здоровим. Веселий сміх лунав коли діти познайомилися з нечупарами, з ледарами, з тими, хто тікає з фізкультури. А у Місті правильного харчування діти вчили 10 правил для здоров’я: бути охайними, вихованими, дружити з носовичком і гребінцем, займатися спортом.

Не обійшлося свято і без відомих казкових персонажів: Буратіно, Мальвіни, Артемона. Звичайно ж, Буратіно не був зразком вихованості і охайності, але його навчали мити руки, уникати шкідливих звичок, любити спорт.

Завершилася подорож парадом спортивних чемпіонів, бо найбільше багатство – здоров’я людини, а сила нашої країни – у здоров’ї дітей.

Веселі пісні, жарти зробили виступ учнів 3-их класів неповторним.

Дуже раділи зі своїми учнями класні керівники:
3-А – Метіль Т.С.
3-Б – Грудницька Н.А.
3-В Петренко С.М.

Справді, єдність і дружба між класами допомогла перемогти третьокласникам у презентації.