Вітаємо ювіляра!

2014-11-05

Вітаємо ювіляра!

5 листопада у школі в урочистій святковій обстановці відзначили 70-річний ювілей вчителя початкових класів, прекрасної жінки – Захарчук Наталії Григорівни.

50 років тому свій педагогічний шлях почала наш ювіляр. Правда, звали її тоді просто Наталія. Це було 1962 року, коли поріг школи переступила молода, дуже скромна та симпатична дівчина, випускниця Київського педагогічного інституту.

25 серпня 1972 року, коли школа вперше відкрила свої двері, доля привела Наталію Григорівну до порогу нашої 206 школи.

І ось з тих пір приросла серцем і душею Наталія Григорівна до улюбленої справи. Скільки ж любові до своєї професії потрібно мати, що ж це за серце таке, щоб протягом 50 років нести цю дуже нелегку ношу, жодного разу не змінивши її і себе!

Мати в колективі школи такого вчителя – просто мрія для адміністрації. Що їй не доручити – усе зробить якнайкраще. Виступ на конференції, педраді, відкритий урок, конкурс педмайстерності, інноваційний експеримент, участь у художній самодіяльності. Наталія Григорівна Захарчук завжди підставить своє надійне плече. Її поважають, люблять, цінують, вчаться у неї, називають зіркою першої величини не лише у нашій школі, але і в районі, місті, державі.

Вітали шановну ювілярку колеги, учні, випускники, батьки учнів. Несподіваним сюрпризом стало привітання від почесних гостей – Голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сагайдака Іллі Вадимовича та його заступника з гуманітарних питань Жидченко Ірини Михайлівни. Наталію Григорівну нагородили Подякою Голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за високі досягнення в освітній сфері, багаторічну сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності та цінним подарунком з нагоди 70-річчя від дня народження.

Представник районного управління освіти – начальник відділу кадрів Макаровець Олена Володимирівна вручила Грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам, Наталіє Григорівно, міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій прекрасній душі, красі й жіночності!

Зі святом, шановна Наталіє Григорівно!