Розмаїття самоцвітів

2014-10-24

22 жовтня 2014 року продовжилися презентація класів середньої загальноосвітньої школи № 206, присвячена здоровому способу життя.
Актовий зал школи заполонили учні 2-их класів.

Ох, які ж чудові були на презентації другокласники! Як цікаво зуміли представити себе! Уявіть, три класи – і кожен був неповторним.

2-А клас ( класний керівник Біленко Н.І.) розпочав виступ з великої спортивної арени: і самокати, і спортивні обручі, і скакалки, і малий теніс представили вони. Яскраво і весело декламували, співали. Спорт – це здоров’я. Так вони переконували і довели це: у жартівливій сценці показали, як не підкорилась важка штанга спортсменам-ваговикам з розвиненими мускулами. А от найсильнішою виявилася Аліна Зінченко, яка змогла підняти цю вагу “однією лівою”. Оце так спортсменка!

У 2-Б класі (класний керівник Марієнко О.Г.) пропаганда здорового способу життя велася не просто так: дівчатка-лікарі боролися за здоров’я дітлахів, боролися з мікробиками, що спричиняють хвороби. А їх зброєю були не тільки ліки, але і вітаміни від природи, і лікувальні рослини – часник, калина, подорожник , і рухливий спосіб життя. Таки ж перемогли вони усі хвороби і напасті, здолали мікроба-хвороба.

У 2-В класі (класний керівник Якімова І.А.) з’явився хлопчик Стецько, який ніяк не хотів займатися зарядкою, полюбляв страви та напої “нездорову їжу”. Чипси, хот-доги і пепсі-кола були його найближчими друзями. І саме тому невдовзі вже за плечима у хлопчика стояли хвороби. Добре, що встигли друзі. Вони відібрали у Стецька усе шкідливе, а натомість почастували його яблуками – дуже корисним для нас фруктом.

Усі три 2-і класи здобули по 12 балів і були неймовірно веселі, бадьорі, артистичні. Тому так багато хорошого сказала про них голова журі, директор школи Лаговська Світлана Валеріївна. Другокласники дуже сподобалися всім своєю презентацією. Так тримати, 2-і класи!

23 жовтня 2014 року естафету перейняли учні 4-их класів.

Першими завзято і дзвінко розпочали свій виступ “Дзвіночки” – учні 4-А класу (класний керівник – Захарчук Н.Г.). А розповіли вони про те, що спорт і здоровий спосіб життя – це їх допомога в усьому: в навчанні, в дозвіллі. Виявляється, що у них є свій “чемпіон” – коридорний бігун Антон.

Учні 4-Б класу (класний керівник Струтинська Г.І.) перевагу у своїй презентації віддали виконанню режиму дня, бо саме режим – запорука здоров’я людини. Вони театралізували усі головні моменти: зарядку, водні процедури, сніданок, активний відпочинок на повітрі. Їх виступи прикрасила і музика, виконана на фортепіано.

4-В клас (класний керівник Вихрович О.Є.) підійшли до свого виступу творчо: - визначили головний чинник здоров’я - фізичне загартування, здорова їжа, санітарна гігієна. І про це розповіли усім.

Найкращим у виступах четвертокласників було те, що про спорт і здоров’я вони не лише говорили, а у кожному класі були справжні спортсмени-чемпіони: плавці, футболісти, легкоатлети, ковзанярі, дзюдоїсти, гімнастки.

Це і відмітило прискіпливе журі.
Результати виступу учнів 4-х класів такі:
4-А,Б по 10 балів;
4-В 11 балів.
Попереду – нові пошуки і перемоги!