На дистанції до фінішу

2014-10-23

16 жовтня 2014 року до конкурсу-презентації “Здоровим бути модно!” у середній загальноосвітній школі № 206 долучилися учні 8-их класів.

Ось дзвінко лунає девіз учнів 8-Б і спортивні гасла. А далі на сцені тріо дівчат заспівали відому пісню В.Висоцького спортивного змісту. Хлопці-гумористи розіграли жартівливу сценку “Урок фізкультури”. Стрункі дівчатка танцювали ритмічний танок. Уболівала за своїх учнів класний керівник Бельчикова Н.М.

Наступними сценою заволоділи учні 8-В класу. Тема здоров’я, корисних звичок, спорту звучала у виступах учнів. І тут були свої “зірочки”, які прагнули якнайяскравіше розкрити тему презентації. Разом з класним керівником Сельніковою Л.В. діти захищали честь класу.

Завершенням презентації на цій паралелі був виступ 8-А класу (класний керівник – Кононенко Л.В.). Хвилювання, палкі слова про спорт, здоров’я, жартівливі докори тим, хто не позбувся шкідливих – усього було у виступі.

Проте на думку журі (і це зазначила директор школи), восьмикласникам бракувало яскравості, гумору, якоїсь атмосфери радості. Саме тому усі вони вибороли однакову кількість балів.

Цього ж дня, дещо пізніше, вийшли на сцену захищати свої прапори і найстарші – учні випускних 11-А і 11-Б. І як чудово, що їх виступи припали на завершення презентацій у цей день!

Оце ж то було свято! Кожен з класів з таким бажанням прагнув подарувати якусь свою “родзинку”: були тут і нові серії мультика “Маша і Ведмідь”, де Мишко навчав Машу життєвої мудрості, вчив її набиратися здоров’я у природі, а не годувати себе пігулками –хімікатами. Весела і нерозважлива дівчинка не завжди одразу сприймала науку, наробила багато помилок. Виступ цілого класу був веселий, перемежований музикою, жартами. Неповторною була Маша – Настя Журавель.

Запрошували нас до української їдальні, де вчили відмовитись від хот-догів та і всієї фастфудівської їжі на користь наших смачненьких українських страв – борщу, вареників, узвару. Тут дуже яскравим і переконливим був Бєльчиков Сашко: у національному одязі, по-українськи щирим і щедрим. Так і хотілося покуштувати нам страв!

Учні 11-Б класу обрали інший варіант: дівчинка-розумниця під впливом поганого оточення долучається до цигарок, “енергетиків”, нею заволоділи згубні звички – і ось уже хлопці цураються її, вона стає самотньою і нікому непотрібною. А до того ж і здоров’я підводить – це результат усякої “їжі” з-під поли: жуйки, чіпси, сухарики. “Коронною” сценою була участь класного керівника Назарової Л.М., яка зіграла роль бабусі, що свого онука-малюка оберігає від дівчаток сумнівної поведінки. А от “дистриб’ютер”, який намагається нав’язати свій сумнівний товар. А скільки сміху у сценках! Все яскраве, комедійне. Закінчується виступ позитивом: дівчинка отямилась, відмовилась від усього шкідливого і знову стала сама собою. І хлопчина ось вже поспішає до неї на побачення з букетом квітів... Якими дружними, дотепними,майстерними виглядав увесь 11-Б!

Отак чудово, наочно, стильно і сучасно пропагували одинадцятикласники здоровий спосіб життя. Не було у виступах нудного повчання, все було жваво, весело, музично.

Виступи настільки сподобалися усім присутнім, що практично від початку до кінця супроводжувалися оплесками і сміхом. Такий виступ – гідна презентація випускних класів. Лаговська Світлана Валеріївна подякувала учням 11-их класів, її просто переповнили гордощі за дітей. І учні, і класні керівники – мо-лод-ці!

Обидва класи здобули максимальну оцінку: 12 балів.

Так тримати, випускники!