Не малеча – вже першокласники!

2014-10-22

/Files/images/2014-02-18 13.50.52.jpg

21 жовтня 2014 року за вікном – сумно-сірий осінній день. А у актовій залі середньої загальноосвітньої школи № 206 так сонячно, так святково! Тут проходить посвята у першокласники.

Урочисто лунає музика, починається церемонія свята. І першокласники одержують перший подарунок: святковий флеш-моб і міні-виставу про чарівну фею, королеву знань і трьох незнайків, що ніколи не вчилися у школі.

Першими на своєму святі показали себе учні 1-А класу: це “Бджілки”, такі ж працьовиті, дружні, у шаликах медового кольору, вони збирають нектар знань. Чудова музика дитячих пісень веселить малечу, але вони серйозні, як ніколи. Хоча у школі вони майже два місяці, проте від сьогодні одержують право називатися першокласниками. Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна дарує їм теплі усмішки, вітає зі святом і разом з учнями-старшокласниками одягає на шкільну форму кожного значок-емблему шкільної Країни Ерудит. Радіє за своїх вихованців учитель 1-А класу Степанова О.В.

Учнів 1-Б класу до залу заводить їх класний керівник Чечко Г.П. і сонечко. Так, так, золоте сонечко – символ міцної шкільної родини, що зветься “Промінці”. Діти розповідають, що означає кожен промінець, далі, одержавши чарівний ключ, мандрують у Країну Ерудит. Поряд з ними – їхні батьки, що вітають дітей, піднімають світлу браму рушників на дорозі знань.

У 1-В класі панувала також атмосфера піднесення. Дуже серйозні проблеми здоров’я, правильного способу життя були головними у їх виступі. Хоч часу пройшло небагато від початку навчального року, проте 1-В клас довів, що тут панує дружба і єдність. Разом зі своїми вихованцями поряд була їх вчителька – Каштан Л.В.

До кожного класу знайшла особливі слова вітання директор школи Лаговська Світлана Валеріївна. Радіючи за найменших школяриків, вона ніби бачила вже їх дорослими, бачила майбутній цвіт школи № 206.

Радій, рідна школо! Прийшло гідне поповнення твоїх лав, що, звичайно, і далі прославлятиме тебе!

Вітаємо!