Нині козачата – завтра козаки

2014-10-14

На свято Покрови ми святкуємо День народження українського козацтва. Саме 14 жовтня школярі 2-4-их класів середньої загальноосвітньої школи № 206 провели спортивні ігри “Козацькі забави”.

На кожній паралелі відкривалось свято патріотичним флешмобом, що його підготували учні старших класів у подарунок малечі… Звучить пісня про Україну, про право стати захисниками рідної землі. Майорить над залом, наче над усім нашим рідним краєм, жовто-синє знамено, лунають гасла з єдності і любові до України.

Вишиковані команди, капітани-отамани складають рапорти директору школи Лаговській Світлані Валеріївні про готовність до старту “Козацьких забав”. Під звуки козацького маршу звінко карбує свій девіз кожна команда: 2-А – “Веселка”, 2-Б “Чомусики”, 2-В – “Барвінчата”, 3-А “Бджілки”, 3-Б “Веселка”, 3-В – “Метелики”. Останніми стартували четвертокласники.

Світлана Валеріївна Лаговська вітає учасників – юних козачат, бажає їм наснаги у змаганні, міцного здоров’я, бажає кожному стати захисником України. Ведучі – учні 7-Б класу – оголосили відкриття ігор “Козацькі забави”.

І змагання розпочались.

Справжнє неповторне видовище: і “човникова естафета”, і змійка-лабіринт, і збір урожаю, і величезні “кавуни”, і швидкий біг-естафета. Здавалось, що уболівальники своїми дружніми вигуками піднімуть стелю. У багатьох з них – саморобні плакати, транспарантики. Усі 45 хвилин змагань пролітають як одна мить. Але які яскраві зірки виступають перед нами: усіх “заводив” у своїй команді Хавуляк Андрій з 2-В класу, а брати-близнята Льоня і Сашко Гречаники були найспритніші у своїй команді. Спринтерами у 3-их класах були Бєльчиков Артем та Решетняк Ярослав.

Не було серед присутніх байдужих. І класні керівники дуже хвилювалися за своїх козача. А лад усьому давали учителі фізкультури Данюк В.М., Казановська Л.М., Прокопюк В.О.

А місця у змаганні розподілились так:
І місце – 2-В (класний керівник Якімова І.А.)
3-Б (класний керівник Грудницька Н.А.)
3-В (класний керівник Петренко С.М.)
4-Б (класний керівник Струтинська Г.І.)
ІІ місце – 2-А (класний керівник Біленко Н.І.)
3-А (класний керівник Метіль Т.С.)
4-А (класний керівник Захарчук Н.Г.)
4-В (класний керівник Віхрович О.Є.)
ІІІ місце – 2-Б клас (класний керівник Марієнко О.Г.)

Ось ще трошки – і підростуть наші маленькі козачата, стануть сильними, спритними. І доля України буде так само в надійних руках, як і на зорі зародження козацтва.