Скарбничка досвіду

2014-09-25

/Files/images/hlam/hlam/IMG_2755.JPGЦьогорічне перше заняття Школи молодого вчителя “Перспектива” 25 вересня у середній загальноосвітній школі № 206 розпочала директор школи Лаговська Світлана Валеріївна.

Визначивши напрямки роботи цього року, вона подякувала молодим учителям за їх активну участь у житті школи, за щире прагнення долучитися до/Files/images/hlam/hlam/IMG_2765.JPG всього, чим живе навчальний заклад, за бажання справді збагатитися досвідом, учитися бути майстром своєї справи. Світлана Валеріївна висловила гордість, що становлення кожного з молодих учителів як фахівців, педагогів, вихователів відбувається саме у 206-ій школі.

Заступник директора Кравець О.А. у своєму виступі/Files/images/hlam/hlam/IMG_2773.JPG розкрив переваги інноваційних технологій у поєднанні широких інформаційних можливостей та психологічного сприйняття їх дитиною під час засвоєння нових знань.

Дорога до майстерності довга і терниста, через помилки і невдачі вона веде учителя вперед. Так про/Files/images/hlam/hlam/IMG_2778.JPG власний педагогічний 23-річний досвід поділилася з присутніми учитель початкових класів Якімова І.А. І вона розпочала колись свою учительську дорогу у рідній 206-ій школі і всім чого навчилася, завдячує своїм наставникам Захарчук Н.Г., Кодлубовській Л.В./Files/images/hlam/hlam/IMG_2787.JPG

Молодий учитель початкових класів Сторожук К.Ф. ознайомила усіх з презентацією власної роботи за перший учительський рік.

Учитель біології та психолог Сосонович І.О. дала поради молодим учителям, аби їх спілкування з учнями було успішним як у навчанні, так і на дозвіллі.

Хіміна Т.В. також поділилася досвідом, як будувати взаємини у колективі, як досягти справжнього авторитету у дітей та їх батьків./Files/images/hlam/hlam/IMG_2788.JPG

Як і кожне попереднє, засідання Школи молодого вчителя “Перспектива” було цікавим, плідним і збагатило молоду учительську зміну безцінним досвідом старших.