Живлюче коріння спорту

2014-09-13

Довкола – погідне небо, море сонця, теплінь… Пора бабиного літа дарувала святковий настрій самої природи і нам, людям. Вона ніби кличе нас на свято здоров’я, снаги, дружби.

У вересні у середній загальноосвітній школі № 206 традицією стало проведення великого спортивного свята “Єдина, дружна, спортивна родина”. І сьогодні 13 вересня шкільне подвір’я також вирує від спортивного ентузіазму, сили, спритності дітей, їх мам і тат.

У небо здіймається прапор школи, і дійство розпочинається спортивним флешмобом.
Скільки блиску, краси, грації!
Лунає бадьора музика. Майорять жовто-блакитні шарфики.
Кожен клас від 1-х до 11-х делегував своїх учасників на спортивне свято. А гості у нас які! Цілі родини прийшли уболівати за своїх спортсменів.

Присутні і почесні гості – визначні спортсмени нашої країни: двократна Олімпійська чемпіонка, призер світу, семикратний володар Кубку чемпіонів, 13-кратна чемпіонка Радянського Союзу, заслужений майстер спорту міжнародного класу, тренер вищої категорії дитячої юнацької школи з гандболу Бобрус – Параднік Людмила Константинівна.

Мить – і свято розпочалось. З легкої руки директора школи Лаговської Світлани Валеріївни спортивне свято “Єдина, дружна, спортивна родина” міцно прижилося на терені позакласних заходів школи, і вже другий рік кличе у похід за здоров’ям і дітей, і батьків.

Перші конкурси, перші випробування.

Найспритніші влучають кільцями, аби накинути їх на гвіздочок. Тим часом найміцніші намагаються здолати дистанцію, переносячи під пахвами “кавуни” – великі м’ячі. Один-єдиний необережний рух – і “кавуни” опиняться на землі. Проте ні – таки є переможці у цій естафеті.

Наступна сходинка – змагання у вправності збирання кеглів. Тут перемагають ті, у кого міцні руки і влучне око.

А тимчасом у секторі естафет розпочалося змагання “Садіння картоплі” – найшвидше розкласти м’ячі на дистанції, а потім зібрати їх. Однаково швидким і спритними виявляються і хлопці, і дівчата.

Ось уже неподалік розпочалося змагання “Стрибунці”. Учителі фізкультури довгу скакалку, а задача учасників – якнайдовше протриматися у “стрибунцях”.

Ось уже оголошують естафету “Лабіринт” – і весела вервечка учасників зазміїлася поміж кеглів. І малеча, і старшокласники – усі у єдиному пориві! Наче веселий паравозик швидко рушив майданчиком.

А уболівальники ні на мить не стомлюються аплодувати, скандувати, підтримуючи своїх спортсменів.
Швидко летить час, і спортивні змагання завершуються.
Найурочистіша мить – підведення підсумків.

На кожній паралелі є сої чемпіони, і як справжніх олімпійців, усіх найспритніших, найпрудкіших, найшвидших відзначено.
Голова журі Лаговська Світлана Валеріївна урочисто вручає усім учасникам грамоти та справжні спортивні медалі.

Так тримати, переможці!!