Стартує новий навчальний рік

2014-09-01

Сонячний вересневий ранок. На подвір'ї середньої загальноосвітньої школи № 206 ясніють посмішки, лунає сміх, повінню квітів повниться все навкруги. Вирує ріка дитинства… Як рідних зустрічає школа своїх вихованців, і широко летить пісня про Україну у виконанні учениці 5 – В класу Олександри Стецюк.

Змужнілі, засмаглі, в українських строях, наче до матері, линуть звідусіль школярі. Щороку вони приходять за знаннями, за любов'ю, за незабутніми враженнями шкільних років. А поряд – їх батьки, багато з яких також закінчували цю справді рідню школу. Проте найповажніші, найурочистіші виходять на лінійку першокласники. Їх усі вітають радо, але найбільш, мабуть, одинадцятикласники, бо згадують і себе такими ж маленькими, кумедними черепашатами… Враз тишу порушує музика і лунає Гімн України, який співають усі присутні. Урочисто вносять прапор держави та прапор школи.
Неймовірно щиро піднесено звучать слова директора школи Лаговської Світлани Валеріївни. У них і любов до рідної землі, і міцна віра в її народ, в непорушну єдність усієї країни від півночі до півдня, від заходу до сходу. У кожному серці озивається болем події останніх місяців. У багатьох на очах бринять сльози. Але нас єднає віра у перемогу, бо за нами правда. Як своїх, прийняла школа № 206 понад два десятки учнів зі східних регіонів. Їм усім тут має бути теплий і гостинний шкільний дім, бо дитинство в усіх одне, і діти усі – наші, і біда для всіх одна.
Відповіддю словам директора зазвучали щирі слова одинадцятикласників про любов до рідної землі, про прагнення примножити її працею, талантами, знаннями. А далі вишукувались ряди старшокласників у святковому флешмобі і створили контур герба України. А яке ж свято без подарунків? І от маленьким першокласникам дарують рахівнички, запрошуючи до країни цариці Математики.
Завершилось свято чудовою піснею про Україну, яку виконали сестри Нікольські.
Радість і смуток, пісня і молитва за долю України переплелися у візерунку сьогоднішнього свята Першого дзвоника. І так хочеться вірити, що цей навчальний рік буде щасливим для дітей України, що нарешті над усією нашою землею запанує мир і злагода.

Хай щастить вам, любі школярі!