Турбота – дітям

2014-05-19

12 травня 2014 р. у сзш № 206 були проведені загальношкільні звітно-виборні збори за ініціативи Голови батьківської ради Мартишенка С.В.

І хоча збори носили суто діловий характер, однак приємною ознакою їх стало те, що шкільний учнівський хор “Веселка” привітав батьківський актив піснею “Україна наша”.

Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна прозвітувала про спільну роботу школи та батьківської ради. Вона щиро подякувала батькам за дітей, за допомогу школі. А зроблено протягом року було дійсно немало. Відомо, що найбільш стійка споруда та, що має три точки опори. У школи також три таких точки: педколектив, учні та батьківська громадськість, і єдність цих точок забезпечують надійність усього шкільного устрою та функціонування. За підтримки батьків упродовж 2013-2014 навчального року:

· замінено вікна у класних та туалетних кімнатах;
· обладнано сучасним інтерактивним навчальним комплексом та приладдям кабінет біології;
· здійснено підписку на періодичні педагогічні видання;
· придбано нагороди для учнів-переможців свята “Гордість і надія школи - 2014”;
· закуплено штори на вікна для холу І поверху та рекреацій ІV поверху;
· здійснено матеріальне забезпечення вивозу побутового сміття;
· закуплено папір для друку тощо.

Директор школи привітала новий склад загальношкільної батьківської ради, до якої увійшли:

1. Крошка Тетяна Василівна
2. Мартишенко Сергій Віталійович
3. Коржук Людмила Володимирівна
4. Божко Лариса В’ячеславівна
5. Дегтяренко Ірина Валеріївна
6. Трохименко Наталія Антонівна
7. Сухушин Володимир Михайлович
8. Шахова-Сороколат Наталія Вікторівна

Підсумовуючи роботу за рік, що закінчується, педагоги та батьки уже накреслюють нові перспективи майбутнього навчального року.

У планах – за рахунок благодійних батьківських коштів – проведення капітального ремонту І поверху, оснащення сучасним обладнанням шкільних кабінетів, зокрема фізики та математики (адже, школа має профільні класи фізико-математичного спрямування), облаштування спортивного майданчику та пришкільної території.

Сподіваємося, що наступний навчальний рік буде так само плідним у співпраці адміністрації та батьківської громади школи. Адже ці спільні зусилля – заради наших дітей.