Школа пишається своїми учнями!

2014-04-24

Цього свята у 206-ій чекали усі, до нього готувалися – воно прийшло.

24 квітня 2014 р. актовій залі школи зазвучали фанфари і сповістили про великий шкільний збір. Школа вітала усіх своїх учнів, які стали її гордістю і надією. Переможці районних та міських олімпіад, призери Малої академії наук, спортивні чемпіони, обдаровані учасники творчих конкурсів у різних номінаціях мистецтва – всього 49 учнів 4-11 класів було нагороджено на цьому великому святі.

Вітаючи “винуватців” свята, директор школи Лаговська Світлана Валеріївна назвала самоцвітом, що іскриться багатогранням талантів, а перші учнівські перемоги – шлях для високого Олімпу.

Математики, історики, мовознавці, географи, біології, хіміки, інформатики, спортсмени, музиканти, художники, співці-вокалісти, поети у кожному напрямку інтелектуальної творчої діяльності учнів школи зуміли здобути перемоги.

У шести номінаціях були представлені учні: “Учнівський олімп”, “Високі обрії майбутнього”, “Інтелект та наполегливість”, “Наукова зміна”, “Творчість і натхнення”, “Зоряна пектораль”.

Школа щиро вітала свою надію, і право вручити нагороди учням надавалося кращим учителям школи.

Яскраві творчі подарунки – пісні, музичні виступи, поетичні твори, спортивні етюди – дарували школярі номінантам-переможцям.

Від імені нагороджених учнів слово тримав учень 10-Б класу Вісьолкін Дмитро, який дуже щиро і тепло подякував учителям зя їх працю і любов, батькам – за турботу і підтримку.

Цього року учні школи посіли ІІІ місце у Святошинському районі за результатами олімпіад та конкурсів МАН.

Великих зусиль доклала до підготовки та проведення свята Лаговська С.В., бо саме за її ініціативи народилося воно.

Свято “Гордість і надія школи - 2014” продемонструвало високу повагу до знань, інтелекту, духовності, які панують 206-ій школі. ЇЇ по праву називають Храмом науки. І їй дійсно є ким пишатися.