Вічна дорога до поета

2014-03-21

Завершальним акордом ювілейних заходів ушанування 200-річчя від дня народження Т. Г.Шевченка, які пройшли у сзш № 206 протягом лютого-березня 2014 р. і носили назву “Храм Шевченкового слова” стала презентація класних проектів учнів 7-х класів та 9-А класу.

Учні 7-х класів показали свої проекти, що висвітлювали біографічні дані Великого Кобзаря, його творчість, розповідали про роль поетового слова для української та світової культури.

Особливо успішними стали окремі виступили у кожному з класів. Так, зокрема, вразила присутніх на святі учениця 7-А класу Неживенко Вікторія, яка високо артистично зіграла роль Лілеї у одноіменному творі Т.Шевченка. Зачарувала усіх своїм співом і Августина Гаєвська (7-В клас).

Завершили свято учні 9-А класу, які надзвичайно художньо читали твори поета про жіночу долю. І, треба зазначити, особливо емоційно і художньо це вдалося хлопцям. Неперевершеними тут були Шаповалов Роман, Федоров Константин, Лисих Ігнат, Тузник Євген, Корнієнко Андрій.

Класні керівники Кононенко Л.В., Бельчикова Н.М., Сапожнікова В.В. та Сельнікова Л.В., уболівали за своїх вихованців, допомагали їм у реалізації творчих проектів.

Директор школи Лаговська С.В., підсумовуючи завершення великої програми “Храм Шевченкового слова”, відзначила, що робота над проектами в усіх від 1-х до 11-х класів була плідною, сприяла глибокому ознайомленню учнів і з життям поета, і з його літературно-художньою спадщиною. Святкові заходи виявили яскраві учнівські таланти, сприяли розвитку різноманітних умінь, здібностей, творчих обдарувань учнів школи. Світлана Валеріївна висловила надію, що усі заходи – не одноразові, а початок пізнання Великого Шевченка для кожного з нас, бо дорога до Шевченка не закінчується.