Барвінковий вінок Кобзарю

2014-03-05

Триває ювілейна вахта на честь 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.

5 березня 2014 року у середній загальноосвітній школі №206 до великого дійства приєдналися і найменші: учні 1-х класів виступали зі своїми творчими проектами.

Кожен з класів підготував свою композицію про Тараса. Маленькі актори палко оспівували велич поета-борця, розповідали про його дитинство, читали його твори про дітей, про тяжку долю.

Учні 1-А класу (класний керівник Біленко Наталія Іванівна) розпочала свято, а за ними яскравою вервечкою вийшли і першачки 1-Б класу (вчитель Марієнко Олена Григорівна). Їх виступ був злагоджений , яскравий. А ще вишиванки, віночки, кольорові стрічки вигравали так, що здавалися барвистою веселкою, яка завітала до зали.

Учні 1-В класу (вчитель Якімова Ірина Анатоліївна) завершувала свято і їм випала честь стати ніби останнім аккордом величної пісні Кобзареві. Наймолодші школярі продемонстрували яскраві таланти: прекрасно співали й танцювали, не лише декламували поезію, а й були акторами у цікавих інсценізаціях творів про Тарасове дитинство.

У залі, як і завжди, були і батьки першокласників.

Святковим убранням, піднесеним настроєм, дзвінкими дитячими голосами діти ніби сплітали весняний барвінковий віночок шани великому сину України.

Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна щиро подякувала всім учасникам урочиистостей, висловила велике задоволення, що найменші учні школи, разом з усім школярством, гідно ушанували 200-річчя великого поета-борця.