Дорога до Храму Шевченкового слова

2014-02-24

Триває ушанування пам’яті Великого Кобзаря. Черга – за шестикласниками. І вони стали на перед’ювелійну вахту, прагнути виявити свою любов і повагу до безсмертного Тараса, світоча нашої духовності.

Першими розпочали свій виступ учні 6-А класу , класний керівник – Ковалевські Л.В. Щирі слова, поезії Тараса Шевченка, пісня «Тополя», що стала справді народною – все було пронизане глибоким знанням і розумінням творчості поета.

Креативно, творчо провели свій виступ учні 6-Б класу: ведучий Самійленко Кирило висловлював глибокі слова розуміння духу Шевченкових творів, а виконавці поезії Кобзаря Віка Михайленко та Марта Кириленко прагнули передати найтонші інтонації відомих поезій «І золотої, й дорогої…» та «Тече вода в синє море». Навіть музичні композиції не порушили єдиного лейтмотиву виступу, а пісня «Думи мої…» виконана учнями всього класу, засвідчила, що слова поета, його думки не є чимось далеким для юнацтва, що поет і сьогодні з нами. Дуже вболівала за своїх вихованців і їх класний керівник – Созонович Ірина Олександрівна.

Завершили виступ шестикласників учні 6-В класу. Хочеться підкреслити, що у цьому класі особливо відчутною була єдність класного керівника Тагальської Марії Олександрівни та її учнів. Саме вчителька, одягнена в українську вишиванку, показала зразок високохудожнього читання, була серед учнів, які співали відомий Шевченківський твір «Садок вишневий біля хати».

Під час виступу актова зала школи аж цвіла барвами вишиванок, стрічок, аж дзвеніла чистими голосами дітей.

Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна відзначила духовне єднання молодого покоління з творчістю великого поета борця, підкреслила зв'язок сучасності з ідеями Кобзаря, що засвідчують безсмертя Тарасового духу.

Усіх учасників ювілейного заходу єднало не бажання здобути першість у змаганні, а насамперед почуття патріотизму і духовної причетності до великого народу України, вшанування величі її славного сина.