Навчати хімії ефективно

2014-02-11

11 лютого 2014 р. у сзш №206 був проведений семінар учителів хімії Святошинського району м. Києва, проведення якого було ініційоване методистом Районного навчально - методичного центру Грищук І. С.

Учасники семінару розглянули проблему «Підвищення якості освіти предметів природничо – математичного циклу та формування мотиваційної компетентності учнів на уроках хімії».

До розмови присутніх запросила директор сзш №206 Лаговська Світлана Валеріївна. З великою зацікавленістю вона розповіла про необхідність активно працювати у питанні підвищення якості освіти предметів природничо – математичного циклу. Адміністрація школи спільно з батьківським комітетом уже вирішують питання зміцнення матеріально – технічної бази кабінетів хімії, біології. Так, зокрема, за підтримки депутата міської ради Інни Новак було оснащено інтерактивним комплексом хімічний кабінет. За кошти батьків також придбано інтерактивний комплекс та наочність у кабінет біології. На черзі – сучасне матеріально-технічне забезпечення кабінету фізики. Зміцнивши матеріальну базу названих кабінетів, школа ставить на меті створення профільного навчання не тільки з математичного циклу, а й з природничих дисциплін.

Вороненко Т. І., старший науковий співробітник лабораторії хімічної та біологічної освіти інституту педагогіки НПН України, поінформувала присутніх про екологізацію хімічної освіти, що є надзвичайно актуальною проблемою сьогодення.

Результати моніторингу з хімії, проведеного Центром моніторингової освіти столиці, прокоментувала методист центру Титаренко Н.В.

Учасники семінару одержали і нові критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з хімії.

Про власний досвід у роботі, використання інноваційних методик, активізацію пошукових технологій говорили учителі шкіл району: Криваль В. М. - СШ №131, Шпильова В. В. - СШ №196, Ремезовська Л.А. - Святошинська гімназія. Робота семінару мала цілком практичне спрямування, і кожен з присутніх учителів хімії Святошинського району одержав неабияку практичну допомогу і користь.

/Files/images/IMG_0694.JPG/Files/images/semnar_z_hm/IMG_0697.JPG/Files/images/semnar_z_hm/IMG_0700.JPG/Files/images/semnar_z_hm/IMG_0703.JPG/Files/images/semnar_z_hm/IMG_0705.JPG