• Ви знаходитесь тут:

Перспектива на майбутнє – в руках молодих учителів

2014-01-28

27.січня 2014р. у школі № 206 провела засідання «Школа молодого вчителя»./Files/images/hlam/IMG_0497.JPG Робота будь-якого навчального закладу в сучасних умовах є багатовекторною. Серед таких векторів – напрямків у 206-ій є вектор «Перспектива». Однією з точок цього вектору - саме робота з молодими педагогами, які працюють у педколективі 1-3 роки.

Чергове заняття «Школи молодого вчителя», підготовлене заступником директора школи Доценко О.Ю., шкільним психологом Сосонович І.О., мало справді практичне спрямування. В основі його – теоретична психолого-педагогічна база, цікаві дослідження, про розуміння молодими вчителями свого завдання, їх бачення себе у шкільній діяльності, виявлення труднощів, які можуть виникати у молодого педагога в конкретній ситуації на уроці, у спілкуванні з учнями, їх батьками тощо.

Треба відзначити, що нинішні молоді спеціалісти, як кажуть, не пасуть задніх: вони активні, творчі, прагнуть в усьому бути попереду, внести свій молодий запал у доручену справу./Files/images/hlam/IMG_0499.JPG

Такими є Кравець О.А., Махіборода О.М., Сосонович І.О., Зарічна А.М., МетільТ.С., Сторожук К.Ф., Джулай Т.С. Вони зуміли влитися у сталий давно сформований педагогічний колектив школи, не почуваються у ньому «інородними тілами».

Як зазначили молоді вчителі, їм достатньо комфортно у школі, вони відчувають підтримку старших колег, завжди мають змогу звернутися за порадою до досвідчених учителів.

За доброзичливу і приязну атмосферу, щирий тон розмови, перш за все, треба подякувати директору школи Лаговській Світлані Валеріївні. Яка прагнула, щоб засідання не стало заходом «для галочки», а дійсно допомагало молодим, вчило їх, підтримувало у перших кроках на педагогічній ниві./Files/images/hlam/IMG_0507.JPG

Саме тому до розмови Світлана Валеріївна запросила і ветеранів педагогічної праці, учителів, які у цій школі працюють з дня відкриття школи.

Заслужений учитель України початкових класів Захарчук Наталія Григорівна, учитель-методист, викладач української мови та літератури Кодлубовська Людмила Василівна вчили молодих, все починається з любові до дитини, помноженій на глибокі знання свого фахового предмета. І все наступне здобувається шляхом копіткої праці учителя./Files/images/hlam/IMG_0514.JPG

Думається, що середня загальноосвітня школа має визначну перспективу на майбутнє, і сила цієї перспективи у поєднанні досвіду та молодого пошуку.